Талант – це навичка?

У кожній людині живе талант, а то й не один, який поселяється в людини задовго до хвилини появи на світ. Але нереалізований, заточений в кайдани зовнішніх обмежень і внутрішніх скутість, талант починає жити своїм власним життям всередині істоти. У одних талантів виходить зачаїтися на невизначений час, мирно сопучи і мріючи про кращі часи. Інші ж так і норовлять вислизнути на волю, вибухнути, не бажаючи залишатися ні хвилини в невідомості. Треті використовують всі підходящі і невідповідні трюки, для того, щоб заявити «хазяїну» про свою присутність.

Приміром, дивні ідеї і бажання – ви ніколи не замислювалися про те, як вони виникають і чому? Одного разу в дитинстві я прочитала чудовий розповідь про те, як маленька дівчинка, захворіла і ні на що не реагувала, крім ідеї про те, що батьки повинні до неї привести справжнього живого слона. Цей образ мені дуже сильно врізався в пам’ять, і тепер, вставши дорослою, я замислююся про те, що добившись від батьків реалізації свого бажання, у дорослому житті дівчинці набагато простіше шукати шляхи до реалізації своїх бажань. Тільки в дорослому житті їй доведеться реалізувати свої дивні ідеї самостійно.

Що робити, якщо дитина не хоче реалізувати талант?

Перше питання, яке стоїть собі задати при дослідженні своїх талантів звучить так: «Чого ти хочеш?». І від правильно сформульованої відповіді на питання залежатиме дослідження і подальші відкриття.

Заявити про пошук талантів – це одне, а от мати справу з звивистими шляхами, які ведуть до їх знаходженню – це зовсім інше.

Знаходження і вираження своїх талантів – це усвідомлений вибір кожного. Усвідомлене самовираження, зміцнення в думці, що творчість – це звичка, звичка, також вимагають поступового розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *