Стародавній спосіб вирішення складної життєвої ситуації

Є дуже древній і дієвий спосіб вирішення складної життєвої ситуації. У кожного з нас є прихований ресурс, яким ми забуваємо користуватися – це наша підсвідомість. Хоча ще наші пра-пра-батьки вміли це робити. Вони чули підсвідомість, слухали душу і діяли виходячи з усіх факторів. Так от, якщо у вас є проблема, і немає на неї рішення – скористайтеся даними способом, вивільните свою підсвідомість на допомогу вам.

І так, робити це необхідно перед відходом до сну з закритими очима. Саме в ці періоди підсвідомість найбільш активно. Запам’ятайте, що будь-які самонавіювання і аутотренінги проводите саме в ці періоди. Тоді можна очікувати від них дійсної роботи.

Зручно розташовуєтеся (краще в положенні лежачи, але в втім кому як зручно), закриваєте очі і починаєте позитивно мислити про щось хороше і приємне.
Тим самим настроюєтеся на один емоційний фон з душею і підсвідомістю. Мозок починає паморочитися і відключатися. І саме в цей період вам необхідно представити, що рішення наболілої проблеми знаходиться всередині чорного куба. Ви його тримаєте в руках. Він абсолютно закритий з усіх сторін. Тепер ви концентруєтеся тільки на чорному кубі, вертите його в руках, відчуваєте його холодні шорсткі боку, придивляєтеся до його кольору, який нагадує колір безодні, і намагаєтеся його відкрити. Забудьте про проблему, думайте тільки про те, як відкрити куб, адже рішення лежить саме всередині нього.

Продовжуйте стукати до підсвідомості

З вечора в вечір ви продовжуєте вправу, і в один прекрасний ранок ви зрозумієте, що вночі куб вам піддався і відкрився. І ви пам’ятаєте, що було всередині нього – це і є найбільш прийнятне для вас рішення в даній ситуації. Запам’ятайте – підсвідомість не можна квапити, його не можна змусити працювати тільки за вашим бажанням. Але в теж час воно працює завжди, хочете цього чи ні. Питання не в тому працює або не працює, а в тому – чуєте ви його чи ні. Цей спосіб допомагає доторкнутися з ним і почути його.

Якщо ви будете частіше і частіше звертатися до вашого внутрішнього світу, надалі зможете робити це на ходу в будь-якій обстановці, закриваючи трохи на довше очі, ніж при моргання. А потім і зовсім перейдете в постійного слухача не застосовуючи техніку закриття очей. Підете разом – рука об руку.

Слухайте, виходьте на контакт з своєю підсвідомістю. Воно завжди пропонує найбільш розумний і вигідний саме для вас варіант. Завжди думає про вас і намагається допомогти. Нам треба тільки його почути – слухайте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *