Сильні люди. Хто вони?

Що вкладається в поняття «сильна людина»? З дитинства спливають слова: сильний завжди правий; сильними не народжуються, а стають. Обставини роблять з людини сильну особистість. Ще кажуть, що сильні здатні визнавати свою слабкість, живуть у злагоді з собою і володіють життєвою мудрістю. Уміють йти на компроміс і правильно розставити пріоритети.

Бог любить сильних людей. Вони домагаються результатів там, де інші скажуть «це неможливо». Вони не проміняють перспективу на миттєву вигоду, не кинуть справу на половині. Вони не будуть, склавши руки, нарікати на долю, суспільство, час, обставини.

Світ належить сильним людям. І тільки через нашу слабкість ми маємо війни, кризи, тоталітарні режими, споживче, а не громадянське суспільство. Сильні люди не ділять людей на своїх і чужих. Вони прагнуть вступати в діалог і консолідуватися – один з одним, владою, всім миром.

Сильні люди. Хто вони?

Які вони – сильні люди?

«Сильні люди усвідомлено підходять до своїх цінностей».

У житті буває комфортно тоді, коли потреби не перевищують наявних можливостей. Людини не повинно дратувати те, що він їздить на Toyota, в той час як хтось має Bently.

Роздратування і заздрість доля слабких. Багато сильні люди стали багатими тільки тому, що зуміли правильно поставити цілі і дотримуватися їх.

В Україні багатих («нових росіян») більше знають за анекдотами, в США їх вивчають. Американські соціологи в 2009 році опублікували звіт: 80% американських мільйонерів воліють костюми вартістю не більше 400 $, годинник – не більше 250 $ і автомобілі в ціновому діапазоні від 20 000 до 25 000 $.

«Сильна людина еластичний – там, де інший вибухне, він тільки нагріється»

Не дарма східні люди придумали єдиноборства, в яких перемагає той, хто зможе застосувати силу противника проти нього самого. Наша нація не страждає законослухняністю, а строгість наших законів компенсується тим, що їх можна обходити, піддавати різного трактування і т.д. Щоб вижити в Україні, треба стати… водою! Це супереластичними субстанція. Живе за будь-яких температурах, обтікає все, що знаходиться на її шляху, приймає самі різні форми.

Сильні люди. Хто вони?

«Сильна людина боїться так само, як і всі інші, але не дозволяє страху керувати ним».

Не боїться тільки дурень. Сміливість і сила – коли вмієш подолати свій страх. Не повірю тому, хто скаже, що не страшно зробити перший стрибок з парашутом… Подолання страху – це і є сміливість.

«Сильна людина свідомо зводить дорогу до успіху, в той час як інший чекає, поки успіх сам прийде до нього».

Щастя стукає в кожен дім. Один чекає його і прагне до нього. А інший навіть не почує, коли воно приходило. Так і успіх.

«Сильні люди необов’язково володіють фантастичним талантом, але завжди намагаються максимально реалізувати наявний потенціал. Вони вимагають від себе більшого».

Не один шанс не повинен бути втрачений.

«Сильні люди вміють керувати своїми емоціями».

Вони відчувають те ж саме, що і всі, але вони не раби своїх емоцій, але часом не вважають за потрібне стримувати їх.

Сильні люди. Хто вони?

«Сильні люди гармонійні»

Вони не плутають поняття успіх і гроші, щастя і досягнення. Гроші дають свободу – в пересуванні по світу, в реалізації своїх планів, можливості займатися улюбленою справою і допомагати іншим.

«Сильні люди дуже діяльні, вони завжди наполегливо працюють».

Під лежачий камінь вода не тече. Ті люди, які вважають себе сильними, обов’язково повинні пройти через моменти спаду, невдач, безвихідних положень. Тільки після цього вони зможуть оцінити своє успіх. Адже невдача – це теж в якійсь – то ступеня крок до перемоги.

«Сильні люди володіють мистецтвом комунікацій і постійно його вдосконалюють».

Якщо людина вміє розмовляти, спілкуватися, слухати людей та й взагалі прислухатися до навколишнього світу, він буде більш успішним. Як казав Глєб Жеглов, «хочеш знайти собі прихильника серед свідків, пам’ятай три речі: гарненько дізнайся його спосіб життя, знайди загальну тему і зумій зацікавити – тоді він твій навіки»… Це застосовно до будь-якого спілкування.

А як Ви думаєте які ще вони – сильні люди?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *