Скільки треба дружити, щоб зрозуміти справжній це друг?

Найчастіше справжніми друзями називають тих людей, яких знають і з якими спілкуються з самого дитинства. Воно й зрозуміло: адже за ці роки люди змогли вивчити один одного повністю, і кожен точно знає, як інший себе поведе в будь-який, навіть самої несподіваної ситуації. Тобто, щоб назвати людину справжнім другом, треба бути впевненим у ньому і в його поведінці.

З віком у нас росте підозрілість до навколишніх, і знайти близьку людину стає складно. Найчастіше зустрічаються люди, з якими просто легко і приємно поговорити на різні теми. Але категорія «кращі друзі» поповнюється дуже рідко, у виняткових випадках.

Важливо визначити, чим відрізняються справжні друзі від просто товаришів і хороших знайомих. І тут справа далеко не в частоті Вашого спілкування, а саме у впевненості в людині. Можна цілодобово проводити час разом, тому що просто приємно і весело, а в скрутну хвилину навіть не згадати про існування цього «друга».

У дитинстві найголовніший критерій дружби – це кількість часу, що проводиться разом. З часом цінності кардинально змінюються. Спілкування може бути з перервами на тижні, а то й місяці, адже у кожного можуть з’явитися свої важливі справи. Найголовніше тут, це впевненість в тому, що при першому ж проханні, буде надана допомога, незалежно від часу доби та інших перешкод.

Однак це зовсім не означає, що друга можна придбати виключно в дитинстві. Все залежить від самих людей, чи здатні вони витрачати свій час на інших і бути поруч у потрібний момент, навіть якщо є купа своїх проблем і турбот. Тобто зустріти таку людину можна спокійно, наприклад, і після 30 років. Тому, якщо ви знайдете близьку за духом людину, не ставте рамок спілкування, можливо саме цей новий знайомий стане для вас справжнім другом.

Також не варто забувати і про віддачу. Якщо ви помічаєте щире ставлення з боку конкретної людини, постарайтеся зрозуміти для себе: а чи потрібно вам це? Чи готові ви самі в будь-який момент вислухати, прийти на допомогу і надати підтримку йому, а не тільки лише егоїстично користуватися щирим ставленням іншого? Якщо всі відповіді на перераховані вище питання позитивні, то можна вас привітати: у вас з’явився справжній друг. І Ви зробите все, щоб ця дружба збереглася на довгий час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *