Секс: як уникнути провалу в ліжку

На жаль, існує безліч типових «постільних» помилок, здатних не лише зіпсувати відносини між чоловіком і жінкою, а й зробити будь-якої людини невпевненим і закомплексованим в питанні інтиму. Перерахуємо кілька найпоширеніших «промахів»:

1. Не варто квапити події

Це відноситься, як правило, до сильної половини людства. Чоловіки не люблять чекати, майже моментально порушуються і намагаються якомога швидше перейти до «основної страви». Для жінок же попередні ласки мають величезне значення: для порушення їм потрібен час. Більше того, жінка розглядає ласки як ставлення чоловіка до неї і може легко образитися, якщо цим пунктом не приділяється достатньої уваги.

2. Зовнішні перешкоди

Це дивно, але жінка навіть під час сексу може займатися чимось ще. «Багатофункціональність», осмеянная в багатьох анекдотах, поширилася і на інтим. Щоб не відволікати увагу дами сторонніми речами, краще вимкнути телевізор, запитати, чи не перешкодить музика. Світло часом теж стає проблемою: коли він включений, голова жінки заповнюється думками про свою фігуру і про те, як вона виглядає, що заважає їй концентруватися на «головному».

3. Контрацепція

Без сумніву, найважливіший аспект у питанні сексу. Необхідно не тільки думати про запобігання, а й домовитися зі своїм партнером про все (хто, що, як і коли) до сексу щоб уникнути неприємних казусів.

4. Без комплексів

Дана проблема в більшості своїй стосується тільки жінок. Їм завжди здається, що вони недостатньо гарні, мають товсті щиколотки і неправильну форму грудей, не кажучи вже про зайву вагу. Жінка не знає, що чоловік, який запросив її до себе або прийшов сам, вже кілька разів розділ її у себе в голові, тому, не сумнівайтеся, він знає, на що йде. У чоловіків теж є комплекс: їм страшно, що «величі» їх головного достоїнства не вистачить, щоб догодити дамі. Боязнь ця, ​​підкріплена фільмами і журналами, переслідує їх з підліткового віку. Однак для жінок заняття сексом проходять під девізом: «Головне не кількість, а якість!»

5. Прохання

Майже всі жінки впевнені в тому, що її красномовний погляд краще слів розповість чоловікові про її бажаннях. Але все ж не варто мовчати про те, чого вам так хочеться. Ваш партнер, як би сильно вас не любив, чи не Мел Гібсон, і не вміє читати ваші думки. Не соромтеся і говоріть йому свої таємниці, щоб він знав, чого хоче його жінка.

6. Ініціатива

Пасивність жінки – предмет частих жартів. На її думку, жіноча робота закінчується на спокушанні чоловіки і досягненні кінцевого пункту призначення – ліжка. Чоловік за своєю природою лідер і бере ініціативу в свої руки. Але йому теж хочеться відчути себе бажаним. І, щоб не здатися холодними і байдужими, необхідно бути активними і енергійними.

7. Виключити сміх

Багато чоловіків емоційно дуже ранимі в цій делікатній справі, приймають все на свій рахунок. Тому найменший смішок, а часом навіть безпричинна посмішка інтерпретується чоловіком як глузування і укол по його самолюбству. Не варто нервувати і так напруженого людини. Також не можна переносити у ліжко денні турботи і проблеми – це відбивається на настрої і на поведінці під час заняття любов’ю.

8. Не варто ставити дурні запитання

«Тобі добре?» або «Ти скінчила?», Як ложка дьогтю, можуть зіпсувати будь-яке задоволення і стерти створену романтичну атмосферу. Щирі визнання «Я тебе люблю» під час самої дії теж не дуже доречні і можуть бути неправильно зрозумілі.

9. Не йти

Жінки часто обурюються через те, що чоловік після сексу або одягається і йде, або миттєво засинає, або перемикається на що-небудь ще (телевізор, комп’ютер і т.д.). Сонливість ще можна зрозуміти і пробачити (адже чоловіки витрачають майже всі свої сили), але залишення улюбленої без уваги, коли вона особливо потребує любові й ласці, – серйозна помилка, що загрожує зіпсувати взаємини.

10. Оральний секс

Улюблений всіма чоловіками без винятку вид сексу. Жінки неконсервативних поглядів проти нього нічого не мають. Однак часом чоловіки самі все примудряються зіпсувати. Ніколи! Ніколи не потрібно просити про надання сей послуги жінку шляхом підштовхування і притягнення її голови до геніталій! Ці дії образливі для неї. Можна просто попросити або подати показовий приклад.

11. Пригадують минуле

Ваш партнер не винен, що у нього / неї були до вас стосунки. Тому не варто ревнувати до минулого і запитувати: «Ти цим раніше займався?» або «А де ти цьому навчилася?».

12. Чутливі місця

Жіноче тіло, на відміну від чоловічого, має велику кількість ерогенних зон або просто ніжних ділянок. Засмучує те, що чоловік основну свою увагу концентрує на єдиному місці, де й «працює», обходячи або не помічаючи інших.

13. Бути природніше

Не варто прикидатися, занадто емоційно і штучно реагувати. Фальш завжди можна відрізнити від правди. Тим більше, всім відомо, що «все найкраще – натуральне!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *