Шокуюча правда про те, з чого зроблені чіпси

Щоб зрозуміти, з чого складаються Pringles та інші чіпси, забудьте про те, що в них повинне бути картопля.

Pringles випускає компанія, яка одного разу у Великобританії, заради того щоб уникнути підвищеної ставки податків, стверджувала, що в її продукті вміст картоплі настільки низько, що з технічної точки зору це і не картопляні чіпси зовсім. Так що ж це таке?

Спочатку на фабриці створюють суспензію з рису, пшениці, кукурудзи, картопляних пластівців їх пресують у спеціальні форми. Потім речовина розкочується до ультратонких листів спеціальною машиною на конвеєрі. Потім їм створюють спеціальну криву форму.

Ці форми поміщаються в киплячу олію, потім висушуються, обприскуються порошкоподібними ароматизаторами. Нарешті, все закінчується тим, що ці листи фасуються по банках і упаковок. І потрапляють на прилавки, де їх купують нічого не підозрюють споживачі.

Найбільш небезпечний компонент картопляних чіпсів додається в них не спеціально, а є побічним продуктом такої переробки.

Акриламід речовина, що викликає рак і що надає сильне нейротоксическое вплив на організм. Він міститься в вуглеводних продуктах, приготовлених при високих температурах – будь вони смаженими або запеченими.

Якщо ви кожен день харчуєтесь креветками, ми можемо розказати цікаві факти про креветки, після яких, ви відмовитись від них раз і назавжди.

У картопляних чіпсах, які готуються в киплячій олії, міститься так багато акриламіду, що в 2005 році штат Каліфорнія хотів заборонити їх продавати. Закінчилося все тим, що за наполяганням влади і громадськості виробники чіпсів пообіцяли, що знизять кількість акриламіду в свіх продуктах в кілька десятків разів. Так, щоб на мільярд грам кінцевого продукту прпіходілось не більше 275 г акриламіду. Ця норма витримувалася американськими виробниками чіпсів до 2011 року, але в інших країнах подібної боротьби з цією речовиною не було!

Нові дослідження каліфорнійських фахівців показують, що вміст акриламіду в чіпсах сучасних виробників перевищує норму в 39-910 разів! Це змусило вчених попередити нас: будь-який продукт, пов’язаний з картоплею і приготований під впливом величезних температур, небезпечний як раз через те, що крохмаль при такій обробці виділяє велику кількість акриламіду. Але виробники не звертають на це уваги. Більше того, видалити з кінцевих продуктів його повністю технічно неможливо.

Якщо ви хочете бути впевненим у тому, що споживаєте нормальні продукти, то повинні їсти їх або сирими або підданими мінімальної термічній обробці. Як мінімум третина всіх вживаються в їжу продуктів повинні бути сирими. Хоча деякі люди складають свій раціон таким чином, щоб частка свіжих продуктів в ньому досягала 80%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *