Що робити, якщо Ви ненавидите прибирати?

Незважаючи на велику кількість побутової техніки, у сучасних жінок проблем з прибиранням і наведенням порядку не стало менше. Наймаються помічники, самої забиратися не модно. І навіть ті, хто не можуть найняти помічників, слідуючи цій моді, просто не прибираються.

Життя так блищить і переливається зі сторінок глянцевих журналів, що більшість жінок отруєні цим. Будинок не прибраний, чи не затишно, речі валяються.

Жінки ненавидять прибирання. Для того щоб взятися за прибирання деяким потрібен «особливий настрій», у багатьох необхідність навести порядок в домі викликає приступ депресії «тому що шаф мало, речей багато, не знаєш, куди і що приткнути, аж до головного болю».

Прибирання і порядок стають чимось обтяжливим і жахливим. Робота по дому вважається марною тратою часу, адже в житті є стільки інших інтересів.

Жінка настільки несамостійна, що вона не хоче обтяжувати себе такого роду нудними заняттями. Ми нетерплячі, вважаємо, що сьогодні бажання повинні швидко задовольнятися. Нам би хотілося, що б порядок наводився сам або хтось прийшов і зробив би це за нас.

Адже в журналах все так красиво, і ніхто не миє посуд. Життя має бути тільки «ПРИЄМНИМ», все не приємне за не потребою виключається.

Сучасні жінки вміють працювати, складати бізнес-плани, маркетингові стратегії, але вони зовсім не вміють налагоджувати повсякденне життя і побут.

Це – особливе мистецтво, це особлива жіноча Магія і Чари – займатися своїм будинком, простором і робити його щасливим і наповненим. Якщо ви за цими словами нічого не відчуваєте, то ви дуже далеко відпливли від своєї жіночої суті в чоловічі досягнення або в придуману країну мрій – притулок від самої себе і свого життя.

Хронічний безлад, немитий посуд, відсутність бажання займатися побутом, говорить про те, що ви затрималися в дитинстві. У глибині душі є надія на те, що хтось зробить це замість вас або що ці проблеми зникнуть самі. Ви транслюєте своєму чоловікові і своїм близьким повну безпорадність і неспроможність як дружини. А це ваша відповідальність.

Будинок – це головне творчість жінки, він повинен стати головним джерелом сил та натхнення для вас і всієї сім’ї. Затишок і порядок в будинку дає сили жінці, тому саме жінка зацікавлена в цьому більше, ніж будь-хто інший.

Ваш будинок – це ваше дзеркало. У ньому дуже правдиво відбивається те, чим ви живете, то про що ви мислите, що відчуваєте, куди тече ваша сила – в сім’ю або з неї.

Якщо ваш будинок потребує чоловічих руках, то ви не вмієте будувати відносини з чоловіком, значить, ви не вмієте з ним взаємодіяти як жінка. Ви з якоїсь причини вирішили розраховувати на себе і тримати все під власним контролем або усунули чоловіка за не потребою.
Вирішення побутових проблем – це, перш за все, ваші відносини як чоловіка і дружини, це ваша спроможність як жінки, ваше вміння просити, приймати допомогу і головне домовлятися – тобто будувати взаємодію на рівних і щиро.

Як наповнити будинок затишком:

  • Почати потрібно не з прибирання, а зі своїх думок.
  • Що я хочу?
  • І як я хочу жити далі?
  • Як раніше або…

По-перше, будинок живий, і він не нав’язався вам. Він – основа, на якій будується все ваше життя.

Ставтеся до будинку, де ви живете сьогодні, як до живої істоти.

Будь-яка робота по дому повинна бути усвідомленою. Ви повинні вкладати частину себе, своєї любові. Гладите ви, готуєте, миєте чи підлоги. Тільки так створюється ЕНЕРГЕТИКА ДОМА з ЛЮБОВ’Ю, а не зі стану ліні і депресії. І в цьому жіноча сила – зробити свій будинок енергетично зарядженим, а не порожнім і холодним. Жінка в будинку може зробити набагато більше, ніж на роботі.

Згадайте, куди вам потрібно направляти свою увагу і свою енергію, в свій будинок або з дому? Піклуючись про свій будинок, очищаючи його, ви наповнюєте ваше життя і життя своєї родини глуздом.

Ставтеся до свого будинку з увагою і повагою.

Відчувайте його.

Ця взаємодія може бути дуже цілющим для жінки.

Адже будинок для жінки – це священний простір, воно дає спокій, гармонію, тому воно не може захаращуватися, залишатися неприбраним і опоганюватися негативом, сварками і лайкою. Не дозволяйте собі неохайність, запустіння і бруд.

Чи не потурайте ліні і пам’ятайте, що у жіночого потурання висока ціна. У такого будинку немає майбутнього, тому що без жінки немає вдома.

Ви не просто протираєте пил, а приводите енергію в рух, енергія не повинна застоюватися. Ви не просто миєте вікна, а відкриваєте і очищаєте горизонт для планів і цілей вашого чоловіка і сім’ї.

Жінка – берегиня вогнища. А вогнище – це життя родини, не буде вогнища, не буде і сім’ї, буде співжиття чи економічний шлюб.

Чоловік може не помітити вашу нову скатертину, але він відчує вашу енергію і вашу зацікавленість у вогнищі.

Згадайте себе дитиною, коли ви вдавалися додому з прогулянки, вам було не важливо, яку скатертину постелила мама, а було важливо, що вдома затишок і що мама вдома. Яке це дає відчуття щастя, захищеності і радості. Чоловік у цьому сенсі дитина, він приходить і йому важливо отримати цей стан комфорту, затишку, турботи і домашнього вогнища.

Жінка по суті, не кухарка, що не підлогомийки, що не гастарбайтер у своїй же сім’ї, який виконує свої робочі обов’язки, а ГОСПОДИНЯ.

Господиня перетворює свій будинок, грає в просторі, де все підпорядковано її думкам, її бажанням і її енергії. Де кожен куточок дає сили і дарує дивовижне відчуття тепла, світла, турботи і краси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *