Що робити, якщо дитина проковтнула жуйку

Що робити, якщо дитина проковтнула жуйку, і наскільки це небезпечно для малюка? Подібне питання задають багато батьків, які не знають, як довго жувальна гумка буде залишатися в дитячому організмі. Експерти стверджують, що жуйка не буде довго залишатися в дитячому шлунку, і велику небезпеку для дитини вона представляє ще до того, як малюк її проковтнула. Так, діти можуть вдавитися жувальною гумкою. А після проникнення в шлунково – кишковий тракт вона буде перетравлюватися, оскільки на чужорідне речовина стануть впливати ферменти і кислоти.

Якщо дитина проковтнула жуйку, компоненти гумки, що не були переварені в шлунку, будуть виведені з дитячого організму природним шляхом. При цьому гумка не стане приклеюватися до тонкого кишечнику, і абсолютно нічого не склеїть. На відміну від стандартної їжі, на перетравлення жуйки буде потрібно набагато більше часу. Тому гумка може залишатися в шлунку або кишечнику дитини на кілька днів більше, ніж проста їжа. Однак лікарі не рекомендує купувати жуйки малюкам дошкільного віку, оскільки в них міститься латекс, і дуже небажано, щоб дитина тримав подібне чужорідне речовина в роті. Крім цього, в неякісних жувальних гумках містяться барвники та ароматизатори, шкідливі для малюків.

Виробники додають в гумку натуральний цукор або штучні підсолоджувачі, тому навіть цукерки будуть більш корисними для дитини. А під час жування виділяється багато слини, що в підсумку призводить до порушення апетиту, однак у деяких малюків через це притупляється відчуття голоду, і тому діти іноді відмовляються від їжі. Крім цього, жуйка призводить до надмірного виділенню шлункового соку, через що у дитини підвищується кислотність, що в підсумку призводить до розвитку гастриту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *