Що вміє новонароджений: 5 незвичайних фактів

Буквально з першого вдиху малюки мають такі здібності, про які дорослі навіть не підозрюють.

1. Американським психологам вдалося з’ясувати, що навіть новонароджені мають елементарні поняття про рахунок та математики. Вони розуміють різницю між одним, двома і більше об’єктами, вміють віднімати і додавати. Звичайно, малюки ще нічого не знають про цифри та науці, а можуть «порахувати», скільки залишиться яблук, якщо ви заберете одне. Якщо результат виявиться іншим, дитина вкажіть подив.

2. Дитина народжується зі здатністю посміхатися. Посміхаються навіть сліпі від народження діти, тому вчені зробили висновок, що посмішка з’являється на обличчі крихти не внаслідок копіювання поведінки дорослих, а як вроджена здатність.

3. Психологи з’ясували, що дитина у віці всього 2 дні від народження може дізнаватися голос своєї матері з аудіозаписи навіть якщо нею було виголошено всього 1 склад.

4. Дотик – саме розвинене почуття новонародженого, причому розвивається воно від голови до ніжок. З моменту народження найчутливішим місцем дитини є рот – ось чому діти тягнуть в нього все підряд.

5. У перші дні після народження засвоєння нової інформації забирає у дитини близько 10 хвилин. У 3-місячному віці цей час скорочується до 2,5 хвилин, а в 6 місяців маляті буде потрібно всього 30 секунд, щоб дізнатися щось нове.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *