Що робити, якщо колеги дратують?

На жаль, сучасні офіси влаштовані так, що доводиться сидіти поруч з дуже багатьма людьми. Ясна річ, що не з усіма ми дружимо, а деякі відверто дратують.
Один постійно обговорює свої особисті справи, інший голосно сміється, третій вічно щось гризе – це не може не відволікати від роботи.

Що робити? Пропонуємо кілька способів:

Говоріть прямо

Це перше, що ви повинні зробити – сказати людині про те, що він заважає. Не грубо і не кричіть. Людина може дійсно не розуміти, що доставляє кому-небудь незручності. Якщо він адекватний і спокійна людина, він вживе заходів. Також буде добре, якщо вас підтримають інші співробітники, яким ця людина теж заважає.

Зайдіть здалеку

Розкажіть людині невелику історію, в якій хтось поводиться точно так само, як він. Бажано зробити акцент на тому, що розповідь закінчується погано. Наприклад, що герой історії постійно обговорював особисті проблеми і голосно пліткував, і це почув начальник. Що було потім – придумайте самі. Людина повинна зрозуміти натяк.

Скаржся

Чи не відправляй анонімні листи з несамовитими скаргами. Говори безпосередньо з начальством. Перед цим переконайся, що тобою дійсно керує бажання нормально працювати, а не особиста неприязнь до людини. Скажи керівнику, що поведінка людини може впливати на якість роботи оточуючих його колег.

Змирися

У будь-якому випадку ти повинна розуміти, що робота є робота. Ніхто не зобов’язаний підлаштовуватися під тебе, якщо не вважає за потрібне. Намагайся не нервувати і абстрагується від дратівливих звуків і рухів. Слухай музику, наприклад. Подумай: а чи не дратує кого-небудь твоя поведінка?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *