Що приховує від нас медицина?

Ви думаєте паразити, іменовані менш милозвучно черви або глисти – це плід уяви сценаристів фільмів жахів? Аж ніяк. Це реальна історія людства, в більшості своїй перебуває в невіданні і наївно вважати, що ця напасть жодною мірою їх, цивілізованих, не стосується…

Нас лякають курячим і свинячим грипом, але реальна загроза в іншому місці – вона в нас! І ця загроза виразна і матеріальна. І вбиває вона не відразу, але поступово, послідовно і впевнено. Крім того, вона отруює нам життя довжелезним списком «невиліковних», хронічних і гострих, уповільнених і рецидивуючих, раптових і затяжних хвороб. А це вже не загроза, а знищення і винищування в дії.

Офіційна медицина втиснула наших «прихованих ворогів» в групу інфекцій і реагує лише у випадку яскраво виражених симптомів, описаних ще півстоліття тому.

Сучасні і урбанізовані паразити поводяться сьогодні трохи інакше. Вони присипають імунну систему і так не надто реагує на небезпеку, на увазі її виснаженості антибіотиками, щепленнями, несприятливою екологічною та психосоматичної ситуацією. Тому захисні редути імунітету не здатні справлятися з атаками цілої групи добре організованих паразитів, охочих оселитися саме в нас. Більш того, часто ворог вже сприймається як друг, бо, ретельно маскуючись, не виявляє свого явного присутності в нашому тілі. А повільно накопичуються токсини глистів, бактерій і грибків не тільки паралізують захисні порядки, а й серйозно виводять з ладу важливі системи життєзабезпечення організму.

6 фактів про хірургічну втрату ваги, які навряд чи Вам розкажуть.

Віруси поводяться ще підступніше, перепрограмуємо здорові клітини на свій лад, декодуючи її вірусні механізми захисту. Спантеличений імунітет згодом направляє своє запізніле руйнівну дію на власний організм. Звідси виникнення раку, діабету, бронхіальної астми, розвиток серйозних патологій серцево-судинної системи, шкіри, аутоімунних захворювань.

Стали вже звичними для нас головні болі, стану хронічної втоми, алергічні реакції, проблеми з вагою, періодичні болі в хребті, суглобах і м’язах мають все ті ж коріння. Більше того, емоційні реакції дратівливості, тривожності, нервозності, гіперактивності у дітей і навіть депресій, часто мають паразитологічну природу.

Така насправді реальна картина паразитозов або зараження нашого організму глистами, бактеріями, вірусами, найпростішими і грибками. Найсумніше, що ви не можете себе абсолютно убезпечити від впровадження і проникнення паразитів в ваш організм, бо тоді нам потрібно перестати їсти і дихати. Та й статистика не виглядає обнадійливою.

Кожен третій житель Європи інфікований паразитами, в США ця статистика ще більш гнітюча: 85-95% населення – паразитоносіїв, а ті, хто має домашніх тварин, заражені в 99,9% випадках. Кожна четвертий смерть у світі – від паразитів і їх життєдіяльності, а це – 14 мільйонів смертей на рік.

До величезної радості природа подбала про нас, забезпечивши цілим рядом протипаразитарних засобів, абсолютно нетоксичних, але дуже дієвих у боротьбі з ворогами нашого організму. Єдине, чого вона не може зробити за нас, так це підібрати підходяще саме нам засіб у вигляді відвару, настою або настоянки лікарських трав, масел. Приємно усвідомлювати і те, що людина все-таки розумна істота. Бо, навіть втративши природну чутливість до розрізнення, інтуїтивного відбору, він придумав технічні способи у вигляді діагностичного інструментарію.

На жаль, офіційна медицина не попереду планети всієї в області паразитології, а в хвості, бо її методи або занадто застарілі, або малоефективні.

Так традиційний аналіз калу не виявить наявність гельмінтів, навіть якщо проводити його тричі з різними інтервалами, якщо в цей час доросла особина не відкладеться яйця, а це всього 12-20% достовірності виявлення їх наявності. Серологічний аналіз крові, що дозволяє виявляти наявність антитіл до гельмінтів, ефективний лише на пізніх стадіях інфікування та його точність становить 55-60%. Крім того, це не дуже приємне і досить дороге дослідження. Комп’ютерна діагностика за методом Фолля, Вега-тест, програми Оберон, Оріон, Метапатія та інші, доводять точність дослідження на вміст паразитів в організмі людини до 75%.

Правда дані методи мають свої мінуси: за рахунок «командоутворення» або групування гельмінтів з найпростішими, грибками і вірусами, змінюється їх частотна характеристика, ускладнюючи, таким чином, їх виявлення.

Інтегративна і альтернативна медицина використовує метод біолокації для виявлення та лікування паразитів. Біолокаційний метод, що використовує рамки або маятник, універсальний і доступний. За допомогою біолокації або радіестезіі – можливо виявити будь частотні і хвильові характеристики паразитів, а також місце їх знаходження, час перебування в організмі людини і «сліди» їх діяльності.

Підібравши природні лікарські засоби, які по випромінюванню і резонансу абсолютно ідентичні з однойменною паразитом, можливо в найкоротші терміни і без побічних ефектів позбутися від його присутності в організмі людини.

Біолокація дозволяє не тільки знайти першопричину різних нездужань, інфекцій, і хвороб, а й виробити індивідуальну стратегію для лікування і відновлення здоров’я.

Чи може сучасна людина, якимось чином убезпечити себе? Безумовно, він може зменшити ймовірність зараження. Для цього необхідно ретельно з милом мити не тільки руки, але і всі фрукти, овочі, зелень, використовувати в приготуванні їжі східні прянощі, багато з яких протипаразитарного дії, а також вживати в їжу природні антибіотики і фітонциди – цибулю, часник, свіжий імбир і ін.

А якщо ви самостійно опануєте біолокаційного методом самодіагностики, то озброївшись книгами по травах, цілком зможете підібрати відповідні саме вам лікарські засоби у боротьбі з прихованими «ворогами» організму. Правда на все це потрібно чимало часу, бажання і цілеспрямованих зусиль.

Можливо, також обзавестися одним з поширених зараз приладів протипаразитарної спрямованості, хоча без фахівця розібратися в їх різноманітті непросто. Та й вбиваючи прихованих ворогів нашого організму, без прийому трав, дані прилади можуть викликати сильну токсичну реакцію.

Оптимальний варіант, і самий, на мій погляд, зважений – це звернеться до фахівця, який не тільки виявить паразитоносійство вашого організму, а й підбере індивідуальну програму лікарських трав, масел, гомеопатичних або інформотерапевтіческіх препаратів, з урахуванням вашої конституції, успадкованого обтяження, віку, статевих відмінностей і особливостей. А спеціально підібрана дієта, яка прискорює процес одужання, допоможе вам відчувати себе молодше, стрункішою, енергійніше.

Ставтеся до свого здоров’я трохи відповідальніше і тоді безліч так званих непереборних недуг перестануть бути супутниками вашого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *