Перше побачення: ТОП 3 незвичних місця

Часто ми звинувачуємо чоловіків у тому, що їм не вистачає фантазії нас здивувати. Редакція nydmond.com.ua вирішила спростувати цю думку. Ми дізналися ТОП 3 незвичайних місця, куди чоловіки запрошували жінок на перше побачення.

Для чоловіка головне – впевненість у тому, що жінка готова за ним піти на край світу, і тоді він пускає в хід всю свою фантазію. Так-так, чоловіча стать перестраховується, наприклад, якщо він стандартно її запросить на перше побачення в ресторан, 100% буде знати, що не помилиться, а якщо на рибалку?

Риболовля

Олег, 33 роки

Перше побачення з моєю майбутньою дружиною було на риболовлі! Я вирішив ризикнути і розповісти з першого дня знайомства про своє хобі. Я їй навіть не сказав, що потрібно надіти спортивний костюм. Уявляєте, вона приходить до мене в красивому літньому платті, на підборах з укладанням, а я їй даю свою футболку, шорти і прошу переодягнутися. Чесно, нормальна б жінка подумала, що я якийсь маніяк, але не моя дружина! Ось тільки здивування в її очах все ж було. Потім ми відправилися за місто ловити рибу. Сказати, що вона була здивована – це нічого не сказати! Але я її насправді здивував, відтоді ми разом. Просто не потрібно боятися робити те, що підказує серце. І ще, риболовля – це тепер сімейну справу!

День народження тітки

Олександр, 29 років

Не можу сказати, що я зробив це спеціально, просто так співпали карти, але ближче до історії. Я познайомився з дівчиною, запросив її на побачення і зовсім забув про те, що в цей день моя тітка відзначає ювілей. Справжня дилема, що робити? Скасувати побачення не міг, так як шалено хотів зустрітися з дівчиною і боявся, що другого шансу може не бути, чи не піти до тітки на ювілей – було б негарно з мого боку! Я вирішив поєднати ці дві події і будь що буде! Спочатку вона була в подиві, але потім келих-другий шампанського зробив свою справу. Не буду довго розповідати, що і як було, я вважаю, що головне – це результат. Я її завоював, нехай навіть так безглуздо!

Тренажерний зал

Ігор, 35 років

Я вважаю, що якщо подобається жінка, не варто чекати, поки знайдеться той, хто сміливіше, ніж ти! Я вирішив бути оригінальним, причому, дуже ризикував. Я запросив свою майбутню дружину на перше побачення в… тренажерний зал! Ні, вона не розцінила це, як натяк, що потрібно худнути, навпаки, прийняла виклик! У кожному разі, це незвично і краще походу в кафе!

Який висновок? Не варто боятися бути оригінальним. Жінки цінують спроби чоловіків відступати від рамок і стереотипів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *