Вчені з’ясували небезпечні для здоров’я предмети в будинку

Кожна людина знає, скільки мікробів мешкає в громадських місцях, на сидінні унітазу, але ніяк не підозрює, що є і набагато забруднені ділянки саме у своїй квартирі.

Лідером визнаних «небезпечної мікробної зоною» вважається комп’ютерний стіл. На ньому мешкає більше 10 тисяч бактерій. А вже що стосується робочого столу в офісі, страшно навіть уявити.

У чорному списку знаходиться і комп’ютерна клавіатура. Компанія «Master Cleaners Ltd» провела дослідження, результати якого не втішні. Сидіння унітазу, як виявилося, містить на 70% менша кількість бактерій, ніж клавішні пристрої.

Цікавий і той факт, що вірус, який викликав епідемію (захворювання шлунково-кишкового тракту) був виявлений саме при дослідженні клавіатури.

Не відстає від лідерства і наш улюблений мобільний телефон, який має кожна людина. Британська газета «Which?» Повідомляє, що після дослідження близько ста одиниць засобів зв’язку, було виявлено трохи більше півтисячі різновидів бактерій.

Одним з найнебезпечніших – збудники стафілококу. Це пов’язано в першу чергу з тим, що господар стільникового телефону дуже рідко чистить його. А ось про смартфони взагалі окрема розмова, адже їх не випускають з рук: і в ліжку, і в туалеті, і на роботі, в транспорті, перед сном.

Найгірше, що до них звикають і діти з малого віку, а вони ж люблять все не тільки помацати, але й спробувати на смак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *