Секретні музеї Парижа

Лувр, паризькі музеї Пікассо і Родена відомі у всьому світі. Але що робити, якщо вони вже пройдені вздовж і впоперек? Ми зібрали п’ять маловідомих музеїв столиці, які вам неодмінно сподобаються!

Le Shakirai

Культурний центр Le Shakirail у 18-му окрузі не раз був на межі закриття. Тим не менш, це атмосферний місце продовжує успішно працювати. У колишньому приміщенні SNCF (підприємства, керуючого залізницями) тепер виставляються художники, проходять різнопланові арт-івенти. Сюди можна завітати на виставки, концерти інді-музики, покази експериментальних п’єс і тематичного кіно.

Секретні музеї Парижа

Секретні музеї Парижа

Musée Zadkine

В одному з найзатишніших арт-куточків Парижа ви зможете без зусиль зануритися в прекрасний. Колишня студія скульптора російського походження Осипа Цадкина досі зберігає творчо-богемне атмосферу, адже в цьому будинку художник прожив разом з дружиною понад 40 років. Дерев’яні жіночі тіла, різьблені особи в африканському стилі і монументальні бронзові фігури в саду — це місце заслуговує уваги!

Секретні музеї Парижа

Секретні музеї Парижа

La Galerie des Ateliers d Artistes de Belleville

Галерея в 20-му окрузі відома, перш за все, виставкою Portes Ouvertes. Щорічно в травні сотні художників представляють тут публіці свої творіння. Експозиції в галереї змінюються два рази на рік — у вересні і березні. Представити свої роботи може будь-який художник: потрібно лише отримати схвалення комісії галереї.

Секретні музеї Парижа

Секретні музеї Парижа

Musée Cognacq-Jay

Цей музей — джерело французького мистецтва XVIII століття. Більшу частину колекції зібрали на початку ХХ століття Ернест Коньяк і його дружина Марі-Луїза Ж, господарі паризького магазину La Samaritaine. На чотирьох поверхах особняка часів Генріха II ви знайдете більше тисячі експонатів, серед яких картини, скульптури, предмети меблів і побуту.

Секретні музеї Парижа

Секретні музеї Парижа

Musée Bourdelle

Музей французького скульптора Еміля Бурделя знаходиться в 15-му окрузі Парижа, в будинку і саду, де працював майстер. У Musée Bourdelle безліч його гіпсових, мармурових і бронзових скульптур. Крім робіт самого Бурделя тут можна побачити зібрану ним колекцію: твори Родена, Монтічеллі, Енгра і інших.

Секретні музеї Парижа

Секретні музеї Парижа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *