Секрети проти ліні

Всі мрії стати успішним і отримувати від життя найкраще розбиваються об страшну стіну під назвою «лінь». Як часто ви знаходите собі таке виправдання, щоб нічого не робити, і ні до чого не прагне. Але, виявляється, побороти лінощі дуже просто, і не треба бути супергероєм, врятуйте себе самі простими правилами.

Фізкульт привіт

Рух життя, і найперше з чого треба почати це з простою зарядки. Почніть з ранкової зарядки, після якої обов’язково прийміть підбадьорливий душ. Через 2 тижні ви відчуєте поліпшення настрою вранці і активність протягом дня. Далі приступайте до денних або вечірніх тренувань, які займуть у вас не більше 20-30 хвилин в день. Навіть якщо ви глобальний ледар, витратити всього 1 годину в день на рух, ви можете кардинально змінити своє життя.

Полюбіть рутину

Навіть якщо ви трудоголік, дуже складно робити щось одноманітне довго. Ну а що вже говорити про людей, які зовсім не люблять, що-небудь робити. Вихід є, потрібно розподілити час роботи і час відпочинку. Наприклад, годину ви робите те, що потрібно для результату, а потім 15-30 хвилин займаєтеся тим, що вам хочеться. Через невелику кількість часу ви помітите, як легко справляєтеся з усіма нелюбимими завданнями.

Як можна побороти свою лінь, не затративши багато сил і уваги?

Заохочуйте хороші дії

Кращою мотивацією до дії служить похвала. З дитинства так уже склалося, якщо дитину хвалили і заохочували, то він краще вчився і здійснював більше хороших вчинків. Дорослішаючи, ви все частіше чуєте критику на свою адресу, і починається момент ліні у багатьох справах. Краще нічого не робити і бути засудженим, ніж намагатися, але бути розкритикованим. Тому навчитеся хвалити себе самі. Зробили щось добре, зводите себе в кафе чи кінотеатр, на крайній момент купити собі маленький брелок, який буде теплою вам душу. Дуже простий метод допоможе вам більше діяти.

Плануйте

Дуже важливо навчиться створювати списки справ на день. Якщо є якесь масштабне справу, то найкраще виконувати його щодня маленькими частинами. Ви і не помітите, як за кілька днів зовсім впораєтеся, та й на інші плани вистачить часу і сил. Щовечора виділіть 15 хвилин на те, щоб записати, що встигли зробити сьогодні і розпланувати наступний день. Ну і звичайно похваліть себе ввечері за виконану роботу.

Все зайве геть з голови

Якщо запланували якусь справу, то концентруйтеся тільки на ньому. Не треба залазити в соцмережі і читати безглузді пости, не треба «залипати» в телевізор, по суті, ви витрачаєте багато часу просто так, захаращуючи свій мозок непотрібною інформацією. Виключіть це зі свого життя і помітите, як багато корисного почнете виконувати.

Цінуйте життя кожну секунду

Проаналізуйте своє життя, зрозумійте, що все на землі не вічне. Час витікає, ми дорослішаємо, і втрачені надії ніхто не поверне. Любіть кожну секунду життя, рухаєтеся вперед, досягайте своїх цілей. Все реально, треба тільки почати йди вперед, кожен день, кожну секунду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *