Стало відомо, як можна побороти свою лінь

Стало відомо, як можна побороти свою лінь. Перш, ніж вирішити, а як же боротися з лінню, потрібно розібратися, а що ж це таке.

Як правило, лінь пов’язують з надмірною втомою, з одного боку це спосіб захисту від перевантаження, лінуватися людина починає, коли повністю виснажений, з іншого – зовнішній прояв цього стану, крик організму про допомогу. Так само небажання працювати або просто лінь, пов’язують з недостатньою мотивацією і незадоволеністю власним життям, відсутністю перспектив.

Ні з одні з цих тверджень не посперечаєшся, але якщо надмірна втома, це проблема, яку потрібно вирішувати окремо, то недостатня мотивація, робить боротьбу з небажанням взятися за справу необхідністю, адже ніяких перспектив для того, хто не хоче працювати, причому, зазвичай, не те, що на робочому місці, а навіть над собою, і призводить до того самого відсутності перспектив. Хочете бути людиною щасливим і успішним, саме час взяти себе в руки і побороти лінь.

Як же боротися і впоратися з лінню:

Не відкладайте на завтра. Ну, необов’язково на завтра, часто нове життя або важливу справу переносять на понеділок, наступний місяць або навіть на наступний рік. Але, справа в тому, що ті, хто використовують такий підхід, як правило, нічого не роблять ні з понеділка, ні з вівторка, а продовжують налагоджувати до самого останнього моменту. Привчіть себе до того, що у вас є тільки зараз і саме зараз виконуйте поточні завдання, раз вирішили впоратися з лінню.

Один великий крок можуть замінити десять маленьких кроків. Ще одна поширена помилка, до якої призводить лінь або яка призводить до ліні, це рішення зробити все «одним махом». Як правило, це не вдається, а якщо все доробити і вийде в строк, то якісною таку роботу назвати не можна, так, средненькая. А значить, можливості, які відкривалися в цей момент, вами упущені, ними скористається той, хто наполегливо працював і показав результат. Щоб справитися з лінню, розробіть план і поетапно виконуйте всі його підпункти.

Ось ще кілька порад, які слід пам’ятати, щоб успішно боротися з лінню:

Лінь зазвичай провокується. Вами, обставинами або тими, хто вас оточує. Поміняйте ставлення до ситуації, і вам вдасться побороти лінь.

Не дозволяйте собі йти на поводу у товаришів по службі, друзів і т.д. і витрачати власний час, оскільки так роблять усі.

Недостатні фізичні навантаження так само можуть стати причиною ліні. Адже це призводить до хронічної втоми. Хочете успішно боротися з лінню, періодично тренуйтеся.

Недостатні емоційні навантаження. Це може привести до пасивності чи дратівливості, що не сприяє бажанню працювати, а часто змушує думати, що сенсу в цьому немає. Хочете побороти лінь, впустіть у своє життя емоції. Більше спілкуйтеся або переживайте разом з героями фільмів/книг, адже переживаючи «зі сторони», дискомфорту і депресій вдасться уникнути.

Недостатні інтелектуальні навантаження. Мова не йде про шахи або кросвордах, це тренування логіки і пам’яті, щоб отримувати задоволення від життя і впоратися з лінню, постійно ставте перед собою цікаві, нетривіальні завдання. На роботі і в житті. І, звичайно, справляйтеся з ними.

Ставтеся до проблем, як до дверей, які відкривають нові можливості. Це урок і найцікавіша задача, тому, не біжіть від проблем, шукайте всілякі способи їх вирішити. Адже на диво сподіватися не доводиться, і нікуди вони не дінуться. А прілажівая зусилля, щоб вже зараз впоратися з ними, це і запобігання прийдешньої катастрофи, і спосіб боротися з лінню.

Не забувайте, що тільки ви можете виконати свої мрії. Звичайно, помріяти приємно, тільки, на жаль, самі по собі вони ні до чого не приведуть. Реалізує їх людина, а єдиний спосіб це зробити – щоденна праця. Ставтеся до них як до своїх планів і прикладіть всі зусилля, щоб реалізувати бажане. Для чого необхідно впоратися з лінню і взятися за роботу.

І, звичайно, не падайте духом. Гарний настрій це вже половина успіху, особливо, якщо потрібно змусити себе приступити до роботи. Подумайте, як отримати від неї задоволення, наприклад, зробити краще і швидше, ніж хто небудь; і з задоволенням починайте. Не виходить? Починайте знову, адже здаватися той, хто хоче чогось досягти собі дозволити не може.

Шукайте мотивацію і радійте поставленому завданню, сперечайтеся з собою і робіть все краще, швидше, цікавіше і т.д. Тільки так можна боротися і впоратися з лінню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *