Роль грошей в житті людини

Часто від оточуючих можна почути: гроші далеко не на першому місці, та й взагалі, гроші – це зло і не в них щастя. Яка роль грошей в житті людини? Так чи важливий фінансовий успіх? Багато людей живуть все життя задовольняючись тим, що є, не прагнучи до яких-небудь фінансових вершин.

Так, самі по собі гроші не настільки важливі. Набагато більшу цінність несуть ті можливості, які вони нам дають. І найголовніша можливість – це свобода.

Але яку саме свободу дають гроші?

Перше і найочевидніше – це фінансова свобода. Маючи достатньо грошей, можна дозволити собі займатися улюбленою справою. Працювати не тому, що змушений це робити заради виживання, а тому що любиш то справа і отримуєш задоволення. Коли людина перестає бути рабом зарплати, це дає набагато більше можливостей – можна дозволити собі більше ризикувати, ставити перед собою дійсно серйозні і масштабні цілі, жити в достатку, реалізувати себе.

Такий спосіб життя приносить і інші радощі, ти стаєш більш щасливим і задоволеним собою людиною. Тільки перебуваючи в гармонії з тим, чим займаєшся, можна досягти справжнього щастя в житті.

Роль грошей в житті людини

Друге – це свобода в часі, яка наступає після досягнення фінансової свободи. «Справі час, потісі – час» – це роль аж ніяк не вільних людей. І зовсім не тому, що вони не працюють, немає. Просто вони отримують задоволення від роботи, вона стає для них хобі, яке приносить і задоволення, і гроші.

Свобода часу має на увазі, що ти завжди можеш дозволити собі відпочити, відключившись від поточних справ на будь-яку кількість часу. Твої доходи продовжують рости і працювати на тебе, незалежно від того, де, як і чим ти займаєшся. Вільна людина вільна вибирати свій графік життя і роботи.

Третє, чого можна досягти, отримавши фінансову свободу і свободу часу – це свобода взаємин. Маючи достатньо часу і грошей, ми можемо насолодитися спілкуванням з сім’єю, друзями і близькими нам людьми. У наші дні мало хто може дозволити присвятити більшу частину свого життя сім’ї – занадто сильна необхідність бігти і заробляти гроші.

Для більшості людей можливість зробити стосунки з коханими людьми і друзями дійсно повними, ніжними, осмисленими і насиченими закрита. Але все це доступно вільній людині.

Роль грошей в житті людини

Те ж стосується і духовної свободи – маючи достатньо часу і грошей, ми можемо дозволити собі сповна зайнятися власним духовним розвитком. Розібратися в собі, у світі, в питаннях, що хвилюють нас. Духовний розвиток є важливою складовою будь-якого сучасного і успішної людини. Без нього досягти гармонії, радості і щастя в житті неможливо.

І, природно, не варто забувати про фізичну свободу. Істинно – у здоровому тілі, здоровий дух. Для заняття спортом все-таки бажано мати достатньо часу. Багато дуже цікаві і захоплюючі види активної діяльності вимагають грошових вкладень. Це стосується якісної їжі, медичних послуг, необхідності стежити за собою і інших невід’ємних атрибутів здорового життя – майже все це вимагає часу і грошей.

Ось самі основні причини цінувати фінансову свободу.

Так ще раз запитаєте себе: «Чи дійсно роль грошей у житті людини надзвичайно важлива?»

Я впевнений, що тепер є тільки одна відповідь на це питання – ТАК!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *