10 корисних звичок для здоров’я тіла і духу

Не секрет, що здоров’я фізичне безпосередньо залежить від здоров’я психологічного. Якщо людина не здоровий «всередині», то рано чи пізно він буде не здоровий і зовні. Як навчитися, любити себе, жити повноцінним життям без стресів і зациклення на проблемах? Як навчитися, перш за все, любити себе і приймати себе таким, яким ви є? Як змінитися і придбати звички, сприяють здоровому і повноцінному способу життя? Давайте спробуємо навчитися жити по-новому.

10 корисних звичок для здоров’я тіла і духу

Звичка перша. Почніть день правильно, навчитеся правильно прокидатися. Прокидатися потрібно плавно, потягнутися, розтягуючи всі м’язи і частини тіла. Подумайте з ранку про щось хороше, про сонечку, про кохану людину поруч з вами.

Звичка друга – починайте день зі склянки води. Вода – це з чого ми складаємося. Вода нас лікує, очищає і дає енергію і бадьорість.

Звичка третя. Напружуйте і тренуйте мозок. Мозок не повинен байдикувати. Його потрібно тренувати, навчаючи вірші, розгадуючи кросворди, шаради, головоломки. Не потрібно забувати і про правильне харчування для мозку.

Звичка четверта та сама основна. Навчіться легше ставитися до проблем, негараздам​​. Вчіться бачити в усьому позитивні моменти.

Звичка п’ята – пийте більше води. Чи не чаю, або кави, а просто чистої води протягом дня. Це допоможе вам зберегти молодість і здоров’я.

Звичка шоста – полюбите рух і спорт. Почніть з малого, поступово збільшуючи навантаження. Регулярні піші прогулянки, прогулянки на велосипеді, зарядка вранці, без після роботи та у вихідні. Все це дозволить вам підтримувати вагу в нормі і подарує вам заряд бадьорості і гарного настрою.

Звичка сьома – додайте романтики у ваше життя, нормальне сексуальне життя дуже важлива для здоров’я.

Звичка восьма – правильне харчування. Зробіть свій раціон. Їжте побільше свіжих овочів і фруктів, менше фастфуду, а краще і зовсім його виключити. Чим більше сирих продуктів у вашому раціоні, тим здоровіше ви будете.

Звичка дев’ята – полюбите тишу, усамітнення, медитацію. Осмислення життя і свого внутрішнього світу допоможе вам знайти гармонію і умиротворення, яких так не вистачає в сучасному світі.

Звичка десята – регулярний профілактичний огляд самого себе, відвідування стоматолога і терапевта для запобігання, а не лікування хвороб.

Ось ці десять заповідей здорового повноцінного життя. Вони не завжди здійсненні, але до них потрібно прагнути для того, щоб жити повним життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *