Роб Кірбі про майбутнє долара – вибух наднової, потім чорна діра

Відомий експерт з інвестицій в золото та деривативи Роб Кірбі вважає, що США повторюють долю Римської імперії, полеглої понад півтори тисячі років тому. Кірбі пояснює:

«Можна простежити явні паралелі, ситуація зараз складається разюче схожим чином з тим, що відбувалося в Стародавньому Римі напередодні його падіння. Приємне проведення часу було головним сенсом життя людей в той час, розваги відволікали увагу людей від небезпечних процесів, які загрожували існуванню імперії».

Величезною мірою цьому сприяли фінансові махінації. Рим упав, коли його валюта виявилася знецінена. Знецінення валюти стало основним фактором, що стоїть за падінням величезної імперії, і сьогодні ми спостерігаємо те ж саме.

«У чому суть всіх цих явищ? І що лежить в основі тих бід, які відбуваються на планеті прямо зараз? Світова резервна валюта знецінена до такої міри, що її чекає щось подібне вибуху наднової зірки. Стабільність долара – це просто ілюзія. Долар не зміцнюється, точно так само як яскраве світло наднової зірки не свідчить про її життєздатності, а навпаки, віщує швидку загибель. Блиск такої зірки може збільшуватися на десятки зоряних величин; непосвячений може вирішити, що подібна яскравість свідчить про довге життя, але насправді все навпаки. Незабаром після сліпучого спалаху зірка темніє і вмирає».

Коли провідні держави почнуть вживати заходів? Кірбі пише:

«Вони не збираються цього робити. Їх справжні цілі полягають в проведенні помилкових маневрів, створенні ілюзії, що вони займаються порятунком світу. План полягає в тому, щоб направити увагу людей на помилковіпроблеми і відвернути від реальної небезпеки, яка полягає в знеціненні валюти, а потім виставити себе великими рятівниками світу від того, що було ними ж сфабриковано. В процесі цього люди втратять частину своїх громадянських свобод і можливості бути в опозиції до влади, в якій би то не було формі».

З приводу цін на золото і срібло, Кірбі впевнений, що вони будуть рости, незважаючи на недавнє зниження цін на обидва дорогоцінних металу. Чому він так в цьому впевнений? Кірбі пояснює:

«Я так говорю з однієї причини: я знаю, що за бізнесом з видобутку фізичного золота і срібла стоять величезні гроші, і багато людей готові скуповувати весь дорогоцінний метал, до якого тільки можуть дотягнутися. Вони ніколи не скажуть, що накопичили достатньо, а їх можливості для придбання фізичного металу з часом звужуються. І це незважаючи на падіння цін. І це незважаючи на помилкові звіти мейнстрімних ЗМІ про те, що зараз люди хочуть купувати менше золота в злитках, ніж раніше, тому ціни повзуть вниз. Це брехня. Істина в тому, що учасники ринку, які скуповують метал, не в змозі отримати стільки, скільки хочуть. Мейнстрімні ЗМІ спотворюють справжній стан справ і згодовують людям неправдиву інформацію. Мейнстрімні ЗМІ служать інтересам правлячих еліт. Зрештою, фізичний метал візьме гору над папером».

Коли ж закінчаться паперові маніпуляції на ринках золота і срібла? Кірбі пише:

«Я все ще думаю, що до кінця цього року стануться серйозні зміни. Я думаю, що люди, які скуповують фізичний метал, отримають відмову до кінця року. Я думаю, що це буде досить публічна історія, яка викриє низькі махінації з падінням паперових цін на золото і срібло. Невідповідність між ціною, вираженою в паперових грошах, і недоліком фізичних дорогоцінних металів все скаже сам за себе. І це, швидше за все, станеться ще до Нового року».

Кірбі вважає, що коли контракти на поставку золотих і срібних злитків опиняться невиконаними, ошукані покупці роздують з цього великий скандал. За прогнозами Кірбі, за цим піде крах фінансової системи і, ймовірно, Третя світова війна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *