Сни – сміття або цінна інформація?

Що таке сон? Снам підвладні люди будь-якого віку, будь-якої статі, сексуальної орієнтації чи нації. Снице продукт прояви несвідомого людини, який після свого прояву знову в нього і йде, по більшій своїй частині. Ми запам’ятовуємо лише малу частину своїх нічних снів, інша ж частина знову йде в глибини нашої психіки, чекаючи зручного моменту бути почутою і зрозумілою носієм.

Що ж бачимо ми у снах і від чого це залежить?

У першу чергу, ви повинні знати – проектувальниками своїх снів є ви, і тільки ви, і більше тут ніхто не винен, ніякого провидіння – я вам обіцяю. У своїх снах ми не можемо побачити щось нове – лише тільки те, що з нами вже відбувалося: ситуації, особи, проблеми без рішення, нав’язливі ідеї, недосягнутого бажання, не завойовані трибуни. Це лише віддзеркалення навколишнього нас реальності. Ось тільки мозок наш може до безкінечності перетворювати це новими варіаціями – немов у кривому дзеркалі, але вам необхідно пам’ятати – несвідоме – ваше, і ні про кого іншого, крім вас воно говорити не може, не дивлячись на зміну сюжетів і дійових осіб. Головний герой завжди один – і це тільки ви один, тому сон проектувати слід тільки на себе.

Не дивлячись на те, що сни, по більшій своїй частині не запам’ятовуються, і знову йдуть у несвідоме, ми можемо «натренувати» свою пам’ять. Вона як м’яз, чим більше ви її тренуєте, тим сильніше вона стає. Так само в останні часом все частіше з’являються методики з управління снами, природою своєю виникають з тренування пам’яті.

У даних тренуваннях вам не потрібно піднімати штанги, або віджиматися. Все що вам необхідно – це лише намагатися в перші хвилини свого пробудження максимально описати на папері свій сон, поки він не встиг вислизнути від вас. І робити це необхідно весь час, щоранку невідступно. З часом ви самі почнете помічати, що сни відтворюються у вашій пам’яті все легше. Особливо корисно це людям з нав’язливими снами, в яких сюжет повторюється протягом тривалого часу.

Запам’ятовування таких снів необхідно, оскільки таке нав’язливе прояв несвідомого може свідчити про наявність тривожних розладів у особистості, викликаних небажаним униканням внутрішніх психологічних конфліктів. Так само нав’язливі сни можуть бути наслідком депресій. У будь-якому випадку, якщо нав’язливі сни виявилися, аналіз їх кращий, і не стільки самостійно, скільки за допомогою психотерапевта, і не яких астрологів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *