Проста медитація, яка допомагає пережити розрив відносин

Більшість з нас знайомі з важким розставанням після довгого щасливого періоду відносин. І так, це боляче. Такий розрив може залишити нас не тільки на самоті, але і з багажем з невпевненості, болю, злості, страждань. І зовсім не важливо, як довго тривали відносини – роки, або місяці, або навіть тижні. Це завжди важко, коли кидають, і завжди немов виривають серце з грудей, і боляче дихати, і рухатися, і жити.

Щоб справитися з тривожною і важкою ситуацією, наш мозок болісно намагається відшукати причину. І ми або вдаряємося в злість, звинувачуючи свого колишнього партнера в усіх гріхах, або занурюємося в пучину депресії й самознищення. Ми постійно шукаємо відповіді на питання – чому? Більшість відповідей мимоволі звучать так: «Напевно, тому що в мене погана зовнішність», або «У мене мало грошей», або «Мені б бути стрункішою». Але те, що причина розставання в цих факторах – безсумнівна брехня! Адже якби людина насправді захотів бути з нами, він би прийняв нас з будь зовнішністю, з будь-яким фінансовим станом і з будь-якою вагою.

Втім, усвідомлення непотрібності навряд чи поліпшить наш настрій. Зате поліпшить відмінна медитативна практика з йоги.

Сама по собі йога є прекрасним засобом відновлення душевної рівноваги, приведення тіла і думок в порядок. Завдяки заняттям йогою ми починаємо стежити за своїми думками – за тим, як вони знаходять силу, стають словами, слова складаються в пропозиції, а ті реалізуються в наших звичках. І вже звички визначають все наше життя.

 Проста медитація, яка допомагає пережити розрив відносин

Тому дуже важливо навчитися цінує себе, не звинувачувати і не вдаватися самозневажливим думкам.

Ще один важливий урок, який дає йога, полягає в тому, що розставанняце можливість відпустити непотрібне з нашого життя. Звільнитися від болю і важких відносин. Коли ми відпускаємо негатив, ми звільняємо місце для всього хорошого у своєму житті, ми знову наповнюємося енергією і починаємо радіти кожному дню. І тоді нас більше не турбує, яким, здавалося б, важким був розрив. Ми вже не згадуємо, що страждали, це все в минулому. Ми, нарешті, можемо рухатися вперед, можемо насолоджуватися новими відносинами, які, безсумнівно, краще, чистіше, прекрасніше.

Вилікувати розбите серце – далеко не легке й проста справа. Але важливо пам’ятати, що серце вміє відновлюватися, а душевні рани з часом загоюються. Почніть займатися йогою, і ви побачите, як легко зникають страждання з думок під час практики. Ви помітите, що з кожним заняттям все краще вмієте контролювати свій душевний стан. І люди, які займаються з вами, – вони також націлені на самовдосконалення, на зміцнення свого рівноваги, на відновлення душевного балансу. У колі однодумців так просто навчитися знову радіти життю.

А поки ви вирішуєте, варто чи ні займатися йогою, ось вам приклад медитації, яка допоможе привести думки і емоції в порядок. Зробіть її зараз, повірте в її цілющу силу.

Проста медитація, яка допомагає пережити розрив відносин

1. Сядьте в зручному і теплому місці. Переконайтеся, що вас ніхто не потурбує. Увімкніть фоном м’яку плавну музику без слів. Неголосно, щоб вона не відволікала від медитації.

2. Влаштуйтеся в позі лотоса, якщо можете. Якщо ні – поза по-турецьки буде відмінним варіантом. Випряміть спину, трохи нахиліть голову вниз, щоб ваша шия не напружує.

3. Подумки сфокусуйтеся серце, відчуйте ваше серцебиття.

4. Дихайте повільно і глибоко, намагаючись дихати животом.

5. Уявляйте, як з кожним вдихом вас наповнює світло і любов, а з кожним видихом вас покидають негативні емоції і переживання.

6. Виконуйте медитацію хвилин 5-10.

Удачі вам на вашому шляху душевного зцілення. І завжди пам’ятайте – скоро буде краще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *