Принципи успіху Біла Гейтса

На шляху до успіху вчитися потрібно не тільки на своїх помилках, витягуючи власний досвід, а й на прикладах інших людей. Еталоном успішного, щасливої ​​людини є геній комп’ютерної індустрії, засновник та ідейний натхненник корпорації «Microsoft»Білл Гейтс. Успішний бізнесмен, сім’янин і мультимільярдер неодноразово повторював, що на шляху до своєї мети йому довелося зіткнутися з безліччю труднощів, на основі яких він вивів певні принципи, що вплинули на його становлення і процвітання ділової кар’єри.

Білл стверджує, що успішна людина має бути вольовим і мати сильний характер. Його головний принцип – завжди бути готовим до життєвих труднощів і сміливо братися за їх вирішення. «Життя несправедливе», – каже Гейтс. Вам потрібно вжитися з думкою, що оточуючим вас людям абсолютно плювати, яка у вас самооцінка. Більшість людей сконцентровано виключно на своїй персоні, тому необхідно закінчувати початі справи навіть у тому випадку, якщо ви не впевнені в собі.

Другий принцип Била Гейтсавсього добиватися самому. Не слід сподіватися на милостиню або величезні гонорари – спочатку все це необхідно заслужити і заробити. Ніхто ніколи просто так не подарує вам автомобіль або великий будинок – просто так нічого нікому не дають.

Мільярдер вважає, що низькооплачувана робота – це не привід для засмучення. Будь-яка робота – це можливість досягти чогось кращого. «Використовуйте всі можливості і намагайтеся стати найкращим у будь-якому своєму починанні», – нагадує Гейтс. Крім того, комп’ютерний магнат стверджує, що строгі викладачі нічим не гірше м’яких і чуйних, навпаки, вони допомагають студентам пристосуватися до дорослого життя.

Бізнесмен упевнений, що не варто повчати своїх батьків. У більшості випадків батьки оплачували ваші рахунки, прищеплювали вам хороші звички і виховували Вас як розумну, добру людину – саме тому не варто їх засуджувати, або дорікати в своїх невдачах. На думку Білла, власні помилки – це краще основу для навчання та накопичення досвіду. Невдачі – це ваша школа життя, з якої слід брати позитивні уроки.

Винахідник не радить сміятися над ботаніками, адже за великим рахунком вони можуть бути вашими майбутніми керівниками – ставитеся до себе і до решти з повагою. Незважаючи на те, що реальне життя ділить всіх на лідерів і невдах, ви не повинні постійно нагадувати про це оточуючим – ставтеся до них, як до рівних.

Незважаючи на те, що слова Біла Гейтса прості, вони не втрачають від цього свою суть – завжди потрібно бути людиною думаючим, впевненим і сильним, тільки тоді ви зможете змінити своє життя на краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *