5 способів стати ближче до коханої людини

Для багатьох людей друга половинка може представляти для них найважливіше, що є в житті. Але віддалитися один від одного дуже легко, навіть якщо ви живете під одним дахом. Ці п’ять рекомендацій допоможуть вам стати ближче один до одного, і зменшити кількість конфліктів.

Умійте слухати

Це допоможе зменшити кількість конфліктів, і, в підсумку, зробити ваші відносини більш довірчими. Здається це легко, але насправді, для цього потрібно щось більше, ніж просто чути голос своєї другої половинки. Якщо вам справді не байдуже те, про що говорить ваш партнер, налагодьте з ним зоровий контакт, приберіть з поля зору все відволікаючі увагу предмети, вимкніть телевізор. Особливу важливість це набуває тоді, коли ваш чоловік чимось засмучений. До того ж, ви краще розберетеся в суті проблеми, і знайдете спосіб її вирішення, якщо слухаєте уважно.

Думайте про хороше

Коли людина зустрічає нового партнера, він зосереджується на ньому, але, по закінченню деякого часу, починає сприймати все це як належне, буденне, і зосереджується на собі. І якщо відносини починають приносити більше поганого, ніж хорошого, люди розлучаються.

Для вирішення цієї проблеми потрібно вчитися усвідомлено зосереджуватися на вашому партнерові, і тих якостях, які вам в ньому подобаються. Крім дратівливих якостей, в ньому багато позитивного. Треба тільки знайти ці хороші якості і усвідомити їх, звернути на них увагу. Варто завжди пам’ятати про це, навіть в момент сварок.

Не потрібно бурчати

Бурчання завжди створює негатив, це дорога в глухий кут. Найчастіше, коли ви бурчіть, людина не захоче слухати вас. Якщо інша людина не дає вам того, що ви хочете, задумайтеся про те, чи варто нити? Це поганий спосіб. Замість цього краще просто поговорити. Озвучте те, що вам не до душі, і чого б ви хотіли. Знайдіть компроміс.

Необхідно пам’ятати, що будь-який негатив важливо поєднувати з позитивними емоціями. І якщо наступного разу вам захочеться побурчати, додайте в кінці, що все-таки любите його за його певні якості.

Частіше приділяйте один одному час

Варто планувати свій час, який ви проведете разом. Це зміцнить ваші стосунки, адже коли пара живе в мирі та злагоді – це прекрасно. Будьте в цей час тільки вдвох, це дуже важливо! Не варто обмежувати спілкування наприкінці дня, це помилково. Краще цей час заповнити чимось позитивним, веселим. Це справить величезне враження на вас обох.

Обіймайтеся частіше

Фізичний контакт не менш важливий, ніж емоційний. Він знімає напругу, показує ваше ставлення до партнера. Фізичне спілкування може допомогти позбавитися від холоду в стосунках. Приділіть хвилинку вашому чоловікові, щоб просто обійняти його, забудьте на цей час про всі ваших справах. І завжди, що б не сталося, потрібно спати в одному ліжку.

Щасливі відносини забезпечують нам гарний емоційний стан і радість. Крім того, вони впливають також на фізичне здоров’я, особливо на серце і нервову систему. Звичайно, підтримувати здорові відносини не так вже просто, але при бажанні можна легко цього домогтися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *