Прикмети у дорогу

Літо – час подорожей, поїздок і відпусток. Багато, хто збирається в дорогу, звертають увагу на прикмети і намагаються здійснювати прості обряди, яким вчили дідусі та бабусі, щоб шлях був легким.

Які прикмети в дорогу існують? 

Старовинні прикмети «в дорогу» шануються слов’янськими народами і по сей день. Адже це та мудрість, яка зберігалася нашими предками століттями.
Напевно, кожному відома прикмета в дорогу – присісти на доріжку і посидіти мовчки хвилину. Саме в ці миті людина може заспокоїтися, зібратися з думками, ще раз продумати, чи все він взяв і помолитися перед дорогою.

Кажуть, що повернутися, забувши щось, перед дорогою – погана прикмета. Але все можна виправити, якщо подивитися в дзеркало, показавши мову, або зазирнувши під килимок. Ці прикмети в дорогу мають містичні корені. Нібито, повернувшись, треба обдурити нечисту силу і до того ж показати, що її не бояться. А ховається нечиста в дзеркалі або під килимком. Ще добре змінити зачіску або надіти щось інше, якщо вже довелося повернутися. Вважається, що тоді нечиста сила не дізнається вас.
Доброю прикметою в дорогу є несподіваний дощ перед подорожжю. Вода – символ життя, а дощ – це як небесне благословення. Наші предки співвідносили Землю з жіночим началом, а небо – з чоловічим. Дощ у дорогу – це злиття двох енергій: чоловічої та жіночої, це і є гармонія, а означати й подорож буде гармонійним.

Якщо перед далекою поїздкою потриматися за ріг столу, то це гарна прикмета. Таке повір’я пов’язане з тим, що раніше, йдучи з дому, член сім’ї повинен був поцілувати стіл, який був символом дому та цілісності сім’ї. Навіть коли продавали будинок, в ньому залишали цей предмет побуту в ньому, так як вважалося, що стіл – невід’ємна частина сімейного вогнища.

Nydmond вирішив з надійних джерел дізнатися про прикмети в догу і поспілкувався з Наталією Володимирівною Батьківщиною, біоенерготепапевтом, цілителькою, парапсихологом, засновником і керівником центру розвитку свідомості “Шлях до досконалості”.

Експеріментаніум: незвичайний музей в Києві

nydmond: Чи є особливий ритуал, який бажано провести напередодні довгої поїздки?

Наталя: Перед будь-якою поїздкою важливо згармонізувати внутрішній стан і візуалізувати всю поїздку – від початку і до повернення. Важливо намагатися збиратися в дорогу спокійно, не психувати і не метушитися.

Допоможе бути спокійним наступна візуалізація. Необхідно представити своє тіло в сфері з білого світла, заповнити цим світлом весь внутрішній простір і тіло, і обов’язково представити початкову мету поїздки та щасливе повернення.

nydmond: Які амулети зберігають мандрівників?

Наталя: Камінь мандрівників – аметист. Його енергія і сила захищають і оберігають в дорозі.

Містичні місця в Києві

nydmond: Як можна захистити близьку людину, яка відправляється в далеку поїздку?

Наталя: Дуже важливо побажати близькій людині від усього серця хорошого подорожі. Подумки наповнити його серце світлом, радістю, творенням, спокоєм, посмішкою і любов’ю. В такому випадку створюється захист світлом і щирими почуттями. Візуалізувати початок і щасливе повернення додому. І звичайно обійняти і міцно поцілувати перед далекою дорогою!

Шлях ваші подорожі будуть благополучними, а прикмети в дорогу тільки хорошими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *