Ознаки безперспективно відносин

Часто ми любимо давати відносинам другий, третій і десятий шанс. Думаємо, а раптом все зміниться і стане краще? Ми «тягнемо гуму», але, як правило, з кожним роком зростає прихильність і складніше розставатися.

Як розглянути безперспективні відносини?

«Життя наповнена безліччю яскравих моментів і несподіваних поворотів, тихими гаванями спокою і гармонії і бурхливими океанами пристрастей, рухливими, легко змінюються картинками життєвих сценаріїв і мертвими точками, де все йде, ніби по колу і нічого не відбувається, ні до чого не веде. Зупинимо фокус уваги на цих так званих «мертвих точках» – безперспективних відносинах, каже психолог Юлія Пляха, – «Які вони? Як їх виявити? Які у них ознаки? Розглянемо ті моменти, які не сприяють розвитку довгострокових відносин»

1. Небажання пов’язувати себе узами шлюбу

Деякі дівчата думають, що хлопець не хоче одружуватися на даний момент, і вони чекають, коли він буде готовий, або починають вживати дії для прискорення цього моменту (наприклад, вагітність). Якщо виникає тиск в прагненні до майбутнього, то все відбувається неприродно. Якщо ви турбуєтеся про майбутнє, намагаєтеся підштовхнути події так, щоб отримати бажане обручку, то ваш страх і невпевненість мало в чому можуть допомогти. Швидше за все, навпаки тільки завадять. Відносини можна порівняти з живим організмом, йому необхідно природне і природний розвиток. Спроба отримати якийсь результат передчасно принесе тільки шкоду. Задумайтесь, чому ваша половинка не готова до шлюбу. Тут важливо для себе зрозуміти чи бачить він спільне з вами майбутнє? Навіть якщо зараз він не поспішає одружуватися, говорите ви про це в перспективі? Хіба ви не обговорюєте взагалі теми такого роду? Щиро дайте собі відповідь на ці питання.

2. Відносини – не на першому місці в системі життєвих пріоритетів

У житті у нас є маса різних зобов’язань – кар’єра, подорожі, діти, батьки, хобі, будинок, сад, дача і багато іншого. Іноді, серед щоденної рутини потрібно чимало зусиль і дисципліни, самоконтролю, щоб приділяти достатньо сил і часу своїм відносинам, не забувати про них, підживлює любов’ю, повагою, романтикою, вносити пристрасть і гру. Зверніть увагу, який пріоритет віддає відносинам ваш чоловік, а який ви. Наприклад, можна скільки завгодно говорити про те, що чоловіків на першому місці завжди була і буде кар’єра. Але правда в тому, що ви навряд чи захочете зв’язати свою долю разом з людиною, для якого кар’єра – мета, а не засіб. Ви хотіли б дізнатися, як це, коли в скрутну хвилину ваш чоловік залишає вас одну зі своїми важкими життєвими проблемами тому, що у нього на роботе корпоратив?

3. Різні життєві цінності

Протилежності притягуються, а ось уживаються досить рідко. Навіть якщо ви і різні, все одно необхідні якісь точки дотику. В реальності навряд чи люди можуть повністю збігатися абсолютно по всіх пунктах. Не завжди, і не в усьому, і вже точно не в самому початку відносин. Але завжди можна побачити, в якому напрямку розвиваються відносини. Якщо життєві цінності у хлопця одні, а у дівчини протилежні, або ж вони просто не збігаються – це призводить до посилення напруги в парі. І питання спільних цінностей бажано обговорювати до того, як вступати в довгострокові відносини. Хоча нам, звичайно, хочеться чарівних емоцій від любовних зустрічей, наповнених романтикою і еротизмом, ми повинні підходити до них ще й прагматично, тверезо оцінювати виникаючі різні моменти і ситуації у відносинах. З прагматичним підходом набагато простіше пережити складні періоди.

4. Недолік спільних захоплень

Створення спільних спогадів – це як ощадний рахунок. Ви робите щось разом, це зберігається у вашій пам’яті і стає клеєм, який з’єднує вас. Ви витягуєте ці спогади для того, щоб згадати щасливі моменти. Якщо ж вас нічого особливо не об’єднує, ви проводите час по різних компаніях, вам особливо нема про що й поговорити. Саме такі моменти збільшує дистанцію між вами, яка з часом переростає у прірву і емоційне відчуження. І якщо немає таких приємних спогадів, буде дуже складно разом пережити важкі часи. Звичайно, будь-які відносини будуються на взаємній підтримці, але при цьому кожен все одно вирішує свої власні завдання в своєму світі, тому так необхідно мати якісь дуже прості спільні заняття й це має бути щось більше, ніж спільна чистка зубів вранці.

5. Він дратує вас своєю поведінкою

Ви зустрічаєтеся вже досить тривалий період часу і, можливо, звикли до якихось особливостям вашої другої половинки, що він не пунктуальний або дозволяє глузування в бік своїх знайомих. Але в глибині душі вам це не подобається, і ви відчуваєте, що не зможете змиритися, не сподівайтеся, що з часом чоловік зміниться. Це найпоширеніше жіноче оману, в яке сильно хочеться вірити, але яке практично ніколи не збувається. Тому, якщо ваш партнер чимось вас не влаштовує, серйозно задумайтеся, чи готові ви миритися з цим все життя? Подумайте, з чим ви зможете змиритися, а з чим ні. Якщо це якась грандіозна дратує звичка або серйозний недолік, то не варто спокушатися – це ніколи не стане милим. Наприклад, абсолютно нестерпними для будь-яких відносин, будь то шлюб чи партнерство в бізнесі, є алкоголізм, зловживання наркотиками, азартні ігри, нелегальна діяльність і все те, що веде людину від нього самого, від життя його душі. Людина, яка не здатна говорити правду, каятися, людина, яка не може визнати свою помилку і замість цього намагається її замаскувати якимсь дуже хитрим способом або приховати – ставить відносини на дуже хисткий грунт.

6. Секс на першому місці в ваших стосунках

Це коли більшу частину часу у вас у відносинах займає секс. А все інше: спільні прогулянки в парку, похід в кіно, зустрічі в кафе або просто тусовки з друзями – це велика рідкість. Іноді дівчата думають, що це любов. Але, на жаль, якщо хлопця при зустрічі турбує лише де усамітнитися, навряд чи тут йдеться про почуття. Швидше за все, для чоловіка це буде задоволення своїх природних потреб і не більше.

7. Не знайомить з близькими, рідними та друзями

Боїться виявляти почуття перед оточуючими. Хлопець не готовий взяти відповідальність і пред’явити, показати ваші відносини іншим. Швидше за все, він не впевнений у серйозності своїх намірів або намірів своєї коханої.

8. Ви не знаєте його сьогодення

У якийсь момент ви розумієте, що не знаєте його сьогодення. Чим він живе, чим цікавиться, що насправді думає з тих чи інших питань. Чому він надходить, так чи інакше, що у нього на душі, які переживання, хвилювання, чого хоче, до чого прагне. Ви любите образ, придуманий вами ж, а не його самого, а він не поспішає відкритися, його влаштовує така ситуація.

9. Постійні сварки

Сварки – це те, що повторюється майже в кожну вашу зустріч і телефонна розмова? Любов жадає постійного пошуку компромісів, тільки так вона здатна існувати і наповнювати, приносити спокій, гармонію і задоволеність. Невміння поступатися один одному, безперервні скандали приведуть до купи витрачених нервів і скупченню обид, емоційної холодності і байдужості в парі.

10. У важку хвилину його немає поруч

Коли у вас все добре, чоловік любить і цінує, підтримує, розділяє з вами вашу радість. Як тільки на горизонті з’являються проблеми і негаразди, чоловіка як вітром здуває – мовляв, розбирайся сама. І вся його підтримка розчиняється в повітрі. Чоловік не приймає вас повністю з усіма перевагами та недоліки і пасує перед труднощами.

Зізнайтеся собі: чого ви хочете в даний момент життя, від цих відносин? Наберіться сміливості і погляньте правді в очі, оцініть ваші відносини неупереджено і зробіть відповідні висновки.

Дозвольте собі бути щасливою людиною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *