Посміхайтеся собі і людям

Сучасний світ наповнений інформаційними потоками, які постійно захоплюють нас. Ми їдемо в метро – щось читаємо, вийшли з метро, зловили інтернет – комусь відповідаємо в соціальних мережах і месенджерах. Дійшли до роботи – відкрили пошту, новини і т.д. Інформаційні потоки в чому формують наше сприйняття, чіпляють нашу увагу. А нерідко, інформація наповнена негативом і цей негатив відкладається в нашому сприйнятті, хоча, найчастіше вона не має до людини ніякого відношення. Наприклад, прочитали про якийсь подію в новинах і подібне.

У такому інформаційному морі людина просто зобов’язаний навчитися генерувати «протиотруту» негативної інформації. Де взяти це протиотрута? З поза? Як варіант. Але зовнішніх джерел може не вистачати, щоб перекрити «темну сторону».

Який же вихід? Правильно. Потрібно навчитися генерувати позитивні емоції зсередини. Стати цієї батарейкою.

Посміхайтеся собі і людям

Як же змусити себе раптом, не з того ні сього, наповнитися позитивною енергій? Та все дуже просто. Посміхайтеся! Давно доведено, що гарний настрій виражається посмішкою. Але більш важливо інше доведене твердження, посмішка викликає добрий настрій. Це процеси на рівні фізіології, реакція мозку на рух лицьових м’язів.

Тому, візьміть собі звичку посміхатися. Відразу це, звичайно, непросто. Тому введіть для себе кілька правил. Наприклад, кожен раз як бачу себе в дзеркалі – посміхаюся. Щоразу як бачу приятеля – посміхаюся. Можна аж до установки «будильника посмішок». Поставте, як варіант, на кожну годину.

Крім того, що, посміхаючись, ми піднімаємо настрій собі, ми й осяває оточуючих і «заряджаємо» їх своєю енергією. Вони посміхаються у відповідь вам і ви заряджаєтесь від них. Такий кругообіг! А згадайте старого Карнегі, посмішка – один з постулатів успішного спілкування з людьми. Але не забувайте, що посмішка повинна бути щирою. І, як це не здасться дивним, цьому (щирості) потрібно тренуватися, як я писав вище. Згадайте посмішки голлівудських акторів, ми їм віримо. А віримо тому, що вони дійсно іскріння.

Посміхайтеся собі і людям

І звичайно, не потрібно боятися посміхатися незнайомим людям. Продавцям, офіціантам, да просто перехожим. Згадайте, який-небудь міський свято чи фестиваль. Люди абсолютно інші на вулиці, посмішка незнайомцеві не рахується «ненормальною». Так чому ж не влаштовувати цей міське свято кожен день, хоча б для себе?

Ще такий момент, нам взагалі потрібно намагатися з посмішками в двійні, т.к. відомо, що ми достатньо похмура нація. Тому руйнуємо міфи, заводимо «будильник посмішок» і покоряем всіх своїм позитивом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *