21 секрет успіху мільйонерів від Брайана Трейсі

Мільйонерами хочуть стати практично все. Але виходить це у дуже небагатьох. Начебто всі мільйонери звичайні люди, але чомусь у них все виходить. Очевидно, що якісь особливі якості виділяють мільйонерів з натовпу.

Є точка зору, що успіху просто немає, є тільки достатня або недостатня ступінь підготовленості до потрібної мети. Виходячи з цього, при здійсненні регулярно правильних і послідовних дії, досягнення потрібного результату стає просто неминучим.

Цікаву і корисну книгу про правила, установках в повсякденному житті, які наблизять вас до того, щоб стати мільйонером, написав американський керівник каліфорнійської компанії Брайан Трейсі, який є прикладом втілилася американської мрії. Він не народився в сім’ї мільйонерів, а досяг свого нинішнього стану і благополуччя виключно завдяки своїм здібностям і працьовитості.

Брайан Трейсі написав книгу “21 секрет успіху мільйонерів”, в якій сформулював все те, що допомогло йому досягти успіху у вигляді коротких «секретів» – свого роду настанов і правил життя для мільйонерів.

1) Дозвольте собі великі мрії.

2) Позначте напрямок руху до мети.

3) Працюйте виключно для себе.

4) Займайтеся тим, що любите.

5) Постійно удосконалюйтеся.

6) Ставайте працездатніші.

7) Саморозвиватися.

8) Відкладайте.

9) Зрозумійте, що у вашій справі немає дрібниць.

10) Служіть іншим.

11) Намагайтеся бути чесним.

12) Виберіть головні цілі і зосередьтеся на них.

13) Дбайте про свою репутацію.

14) Майте готовність йти вперед.

15) Слідкуйте самі за своєю дисципліною.

16) Не бійтеся використовувати творчі здібності.

17) Спілкуйтеся з потрібними людьми.

18) Уважно ставтеся до свого здоров’я.

19) Ставайте діяльною людиною.

20) Не допускайте саму можливість невдачі.

21) Будьте наполегливими.

Отже, всі правила про те, як стати мільйонером нам відомі. Справа тепер за малим (і дуже складним) – почати діяти в обраному напрямку і не здаватися при перших невдачах. Нехай невдачі послужать поштовхом для нового розвитку і зроблять вас сильніше. Для цього потрібна внутрішня переконаність, що ви зумієте досягти нових вершин. Якщо залишити місце сумнівам, то вони в кінцевому підсумку змусять вас обережним і не дадуть домогтися потрібного результату. Дуже добре, якщо в вас буде вірити сім’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *