Поради, які допоможуть повернути втрачену довіру

Поради, які допоможуть повернути втрачену довіру. Іноді в житті трапляються такі моменти, коли близька людина глибоко ранить душу і в цей період сам організм блокує викидання гормонів стресу для уникнення важкої серцевої болю. Таким чином, працює інстинкт самозбереження. І якщо в такий період виникає питання: як повернути довіру, то слід поквапитися, поки часом не пішло безповоротно.

1. В першу чергу не варто затягувати з вибаченнями. Якщо зустрічей з вами уникають, то краще передати своє вибачення через друзів, батьків, смс, електронною поштою. В крайньому випадку, можете залишити повідомлення на асфальті перед вікном (особливо цей варіант підійде для дівчат).

2. Щоб загладити свою провину можна піднести милі сувенірчики, але це більше підходить для коханої. Чоловікам догодити складніше, оскільки їм необхідно довести, що саме він є вашим єдиним і неповторним.

3. На перших порах після сварки краще перший час перечекати і коли з вами погодяться поспілкуватися, ви повинні побудувати бесіду таким чином, щоб переконати вашого близької людини в скоєнні вами великої помилки і неможливості її повторення в майбутньому.

Для того, щоб повернути довіру пропонуємо кілька практичних порад:

  • Для загладжування своєї провини порадуйте свого улюбленого сюрпризом, для цього замовте йому на робоче місце квітучий кактус з милою запискою;
  • На шляху проходження вашого близької людини розклейте жартівливе оголошення з таким текстом: «Терміново, розшукується найближча і найрідніша людина, що був загублений у зв’язку з впертістю і тупістю. Тому, хто знайде, прохання зателефонувати … ». Обов’язково прикріпіть до оголошення фотографію.

Якщо ніякі практичні поради не допомогли повернути довіру, то варто проаналізувати свою поведінку, яке призвело до таких наслідків.

Перша причина – зрада. Це дійсно серйозна причина для втрати довіри з боку близької людини. В цьому випадку ви повинні підкоригувати свою поведінку. Але приготуйтеся до того, перший час після відновлення спілкування, ваші стосунки будуть натягнутими. Дану ситуацію врятує тактовність, м’яке почуття гумору і розуміння.

Друга причина – обман. Варто пояснити близькій людині, чому ви вдалися саме до такого способу. Штовхнув Чи вас до обману страх перед реакцією партнера або ж це сталося випадково. Як би там не було, пообіцяйте більше не обманювати і більше довіряти своїй близькій людині.

Третя причина – постійна брехня. Дана ситуація дещо схожа зі другою причиною, але ускладнена тим обставиною, що обман повторюється постійно, що явно підриває довіру з боку близької людини. В цьому випадку вирішити даний конфлікт набагато складніше і головним винуватцем ситуації, що склалася є саме ви.

Як повернути довіру в такому випадку:

  • По-перше, перестаньте тішити себе ілюзіями, що вас повинні приймати таким як ви є. Якщо дійшло до розриву відносин, то ваша поведінка вже не дозволяє бути іншій людині поруч з вами;
  • Якщо все ж збираєтеся боротися за свою любов, то не дайте піти коханій людині. Заради цього постарайтеся себе змінити, змінити свої звички. Дуже важливо в період становлення відносин після розриву ліквідувати всі причини конфлікту. Але пам’ятайте, що цей шанс буде у вас останнім;
  • Після реальних змін з вашого боку донесіть їх до своєї другої половинки. Краще, якщо про значущі зміни розповість людина зі сторони. Наприклад, нехай один з друзів підкреслено заявить, що ви вже місяць як не ходіть по нічних клубах.
  • Чи не намагайтеся вирішити проблему блискавично, необхідно дати охолонути після сварки вашому близькій людині і вже після цього організовувати зустріч.

Слідуючи вищепереліченим крокам можна постаратися повернути довіру, тільки варто пам’ятати, що довіра – тендітна річ, яка як розбита чашка, може і не відновиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *