6 щоденних справ, від яких ми втомилися

Часом від фізичної праці не відчуваємо себе, як вичавлений лимон, навпаки, у нас відкривається другий подих, що не скажеш про зустріч з людиною-вампіром. Варто провести з ним 10 хвилин, і ми починаємо відчувати втому!

Обманюємо

Звичайно, ми можемо сказати, що ми не обманюємо, а просто недоговорює, замовчуємо і не говоримо правду на благо! Тільки на благо кому і чому, можна не уточнювати.

Обманювати чи ні – справа суто кожного, але ми точно знаємо, що це щоденне справа призводить до того, що ми втомлюємося. Так-так, уявіть, нам потрібно витратити мінімум 30 хвилин для того, щоб підібрати правильні слова, потім дати собі установку не дай Бог комусь проговоритися, а потім мучимося над питанням, чи правильно ми поступили чи ні. Ви уявляєте, скільки сил у нас забирають всі ці роздуми і схеми? Якщо не хочете на вітер пускати свою життєву енергію, просто не обманюйте, навіть по дрібницях

Скаржимося

Психологи запевняють, що якщо погано новиною з кимось поділитися, нам повинно стати краще. Ми перевіряли, краще стає, але після таких негативних розмов наступає сильна втома, здається, що ми весь день носили цеглу. Проблема в тому, що коли ми скаржимося, надумано починаємо себе відчувати ще більш нещасними, ніж це є насправді. А якщо нас починають жаліти, настає депресія, і ми починаємо відчувати безвихідність.

А тепер уявіть, що замість жилетки для сліз, подруга каже: Припини! Це не кінець світу, у мене є два квитки на комедію. Відмова не приймається, так як фільм через 20 хвилин.

І що відбувається? Правильно, ми відволікаємося, забуваємо про проблеми і у нас відкривається друге дихання. Втома? Ні, не чули!

Неправильне пробудження

Питання на засипку: ви пам’ятаєте, коли прокидалися, валялися хвилин 10 в ліжку, потягується і спокійно йшли робити собі сніданок! Так, таке пробудження з області фантастики. Найчастіше це виглядає приблизно так: будильник дзвенить, ми вимикаємо і спимо далі, потім різко підхоплюватися, розуміємо, що проспали, біжимо в душ, а ні, на кухню, ні-ні, в душ і т.д.

На роботу приїжджаємо в полусобранном стані, про який натхненні може йти мова, коли на годиннику 9 ранку, а ми вже втомилися.

Тільки не кажіть, що вам це не знайомо? Таке щоденне підкидання відбивається не тільки на нашій продуктивності, але і на здоров’я. Якщо не хочете почувати себе, як вичавлений лимон з самого ранку, ставте будильник на 20 хвилин раніше, щоб просто налаштуватися на те, що потрібно вставати, вставати з правильною ноги! До речі, якщо не встигаєте снідати, можна це робити на місці в офісі.

Негативні новини з ранку

Як ви збираєтеся на роботу? Напевно включаєте телевізор, готуєте сніданок і слухаєте новини. Безумовно, якщо у вас включений канал Діскавері, у вас відмінний початок дня, а якщо ви ранок починаєте з негативних новин, зовсім не дивно, що вже в 7:00 відчуваєте втому.

Негативні новини пригнічують, змушують переживати, відчувати якусь безвихідність і т.д. Ізолювати себе від них ви не можете, але ось зменшити їх вплив – це запросто!

Ми рекомендуємо прокидатися під музику або мультики.

Поганий самонастрой

«Знову понеділок, знову вівторок, тільки п’ятницю?», – Вам знайомі всі ці вирази? Саме вони призводять до втоми! Ми ще не встигли почати день, але у нас є установка, що він обов’язково повинен бути поганим. Чому? Ми самі так вирішили!

Дивно, але навіть в самий дощовий день ми можемо бути щасливими, якщо захочемо цього!

Витрачаємо себе на непотрібних людей

Грубо, але правдиво! Нас оточують непотрібні люди – подруга, яка приходить вирішити лише свої проблеми, друзі, які не вірять в наші мрії і кажуть, що від них краще відмовитися і т.д.

Після спілкувань з такими людьми ми відчуваємо справжню втому. Нам легше відпрацювати тиждень без вихідних, ніж провести 2-3 години з ними! І знову ж таки, все в наших руках, адже ми самі вибираємо, з ким дружити і з ким спілкуватися.

Ми вже встали на шлях виправлення, тепер вам вирішувати, відчувати постійну втому або бути задоволеними своїми днями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *