Інструкція: як відновити організм після куріння

Прискорь ремонт всіх пошкоджених систем організму після того, як ти викинув останню сігарєту.

Хороші новини: організму можна допомогти відновитися після того, як ти кинув курити.

У цій справі є 5 важливих задачок:

1) Розумні нерви

Знаєш про «синдром відміни»? Відмова від куріння дає навантаження на наднирники, які виробляють гормони, що борються зі стресом, – ти стаєш диким, нервовим, просто неможливим. Закупи екстракти елеутерококу та звіробою в таблетках. Прийми по пігулці кожного засобу за годину до того, як кинеш курити, далі ковтай за схемою, вказаною в інструкціях. Будь спокійний!

2) Підлікувати судини

Займіться прочищенням труб. Таурин – амінокислота, краще всіх інших виправляюча шкоду, яка ти завдав твоєї кровоносній системі. Купи таурин в капсулах по 500 мг (це БАД, так що рецепта лікаря не буде потрібно) від будь-якого виробника, приймай по капсулі на день протягом двох місяців з моменту відмови від куріння.

3) Залатати фасад

Пам’ятаєш, ми говорили про ранні зморшки і тьмяну шкіру? Запам’ятай ще слово «проантоціанідіни» – цей Фітонутрієнти поверне тобі свіжість. Купи екстракт виноградних кісточок в капсулах по 160-200 мг, приймай по дві порції на день і протягом місяця.

4) Поміняйте дієту

Що ми все про таблетки да про капсулах. Їжа теж може бути ліками. Поліфеноли (ще одне нове слово) діють як бригада ремонтників для невеликих, але важливих груп клітин в легенях – таких як альвеоли і бронхіоли. Ти знайдеш ці речовини в брюссельській і кучерявою капусті, червоному винограді, зеленому чаї, яблуках, оливковій олії. Приймай щодня все життя.

5) Все ще тягне?

Через три місяці ти як і раніше мрієш про пачці «Стюардеси»? Фізична залежність вже пройшла, залишилося побороти психологічну. Спробуй гіпноз – один з кращих засобів зміни внутрішніх установок. За даними дослідження в Університеті штату Техас, гіпноз допомагає в середньому 81% з побажали кинути курити. Правда, хороший гипнолог – не виноградна кісточка, його ще треба пошукати.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *