Plantbook – концепт екологічного ноутбука

Даний концепт ноутбука, напевно, самий неймовірний з усіх попередніх. Опис його характеристик можна назвати інакше, ніж фантастичне. Навіть його назва Plantbook, перша частина якого в перекладі означає рослину, не зовсім підходить до ноутбука.

Даний концепт розроблений корейськими дизайнерами, імена яких Hyerim Kim і Seunggi Baek. Згідно з їх задумом, ноутбук здатний згортатися в трубу і підзаряджатися від сонця і від електроенергії, що в свою чергу буде добуватися з води, кисню і водню.

Якщо у вас часто нагрівається ноутбук і ви не знаєте що з робити, ми вам пропонуємо кілька способів охолодження ноутбуків.

Сам процес підзарядки навіть уві сні мало кому присниться. Після роботи ноутбук, який складається з дисплея і сенсорної клавіатури, складається, згортається в трубочку і ставиться в склянку з водою. Далі трубочка поглинає воду і проводиться заряд, при цьому пристрій виділяє кисень, що явно оцінять захисники природи. Plantbook, має дуже зручну для перенесення петельку у вигляді листка, яка показує рівень заряду батареї.

Сценаристам фантастики варто використовувати цю ідею в кіно, щоб ми хоча б на екрані побачили дію такого ноутбука.

Plantbook - концепт екологічного ноутбука

Plantbook - концепт екологічного ноутбука

Plantbook - концепт екологічного ноутбука

Plantbook - концепт екологічного ноутбука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *