Осіння тренування: як займатися спортом в дощову погоду

Дощ за вікном сприяє бажанню відкласти всі справи і вибрати домашній затишок. Однак заняття спортом повинні бути регулярними, тому експерти розробили рекомендації для тих, у кого осінь викликає тільки одне бажання – заснути.

Якщо ви звикли починати свій ранок з пробіжки, але біг під дощем вас не надихає, почніть день з розтяжки, стрибків на скакалці, невеликого комплексу вправ. Увечері відвідайте спортзал, побігайте на біговій доріжці.

Якщо втома зашкалює, і ви схиляєтеся до думки відкласти похід в зал, просто змусьте себе, згадавши про те, що тренування пропускати не можна.

Після того, як ваше тренування розпочнеться, ви відчуєте прилив сил, а викид ендорфінів допоможе забути про втому і знайти бадьорість.

Сіра погода за вікном іноді заважає нам почати день, з ліжка вставати не хочеться, а відсутність опалення і пронизливий вітер за вікном лише підвищує ступінь ліні.

Прокидайтеся під веселу музику, яка асоціюється з теплом і сонячною погодою. Швидкі ритми допоможуть знайти натхнення, зробити ранкову зарядку і відправитися на роботу з посмішкою на обличчі.

Холодна осінь – не привід запускати себе. Не можете бігати? Відвідуйте тенісні корти і басейн.

Година настільного тенісу допоможе спалити 600 ккал, а за півгодини плавання можна позбутися від 500 ккал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *