Молодь частіше обирає усамітнений спосіб життя

Молодь віком 20 – 32 роки все частіше і частіше звертаються до самітницький спосіб життя, просиджуючи цілими добами в комп’ютерів, відволікаючись від інтернету лише для походу в магазин і для душа. Явище отримало назву “Хіккі” або ж “хікікоморі”, тобто “знаходження в усамітненні”, а крім того воно стало надзвичайно поширеним саме в Японії. У Піднебесній налічується приблизно 700 тис. Затворників, які живуть головним чином за рахунок батьків або ж на посібник.

Ця проблема стала такою серйозною, що японська влада, приміром, розробляють вже програми з боротьби з даним недугою безпосередньо на рівні держави. Сьогодні вже в Країні Вранішнього Сонця відкривають клініки, де профіль – це саме такого роду психічні розлади. Експерти вважають, що у багатьох, хто проводить цілодобово в мережі свій час, залишаючи будинок тільки й виходять, щоб купити продукти, проглядаються психічні розлади.

Говориться, що причини соціальної самоізоляції у молодих людей можуть бути різними. Когось наштовхнули невдачі в питаннях інтимного характеру, когось втрата місця навчання і роботи, а когось просто особисті невдачі. Молоді люди повністю відмовляються нести відповідальність за своє власне життя, доручаючи її якимось іншим людям. Психологи вважають, що в основі даного феномена знаходиться егоцентрічность і юнацький максималізм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *