Обнулення або генеральне прибирання свого життя

В повний стакан води не наллєш. Це один з основоположних принципів будь-яких змін. Неможливо кардинально змінити життя і переписати історію на своєму листі, якщо діяти виходячи з нерозібраних багажу досвіду. Ваш життєвий пазл буде завжди збиратися в одну і ту ж картину, якщо ви будете використовувати ті ж самі елементи, скільки разів їх не перемішуй на старті. Починати усвідомлене створення себе і свого нового досвіду треба з обнулення, з викидання всього мотлоху зі свого життя: на фізичному, енергетичному та ментальному рівнях.

Безконтрольне накопительство минулого веде до двох речей:

1. Безкінечного відтворення свого минулого. Життя стає схожа на дежавю.

2. Уповільненню швидкості життя. Це коли дивишся на тих, хто встигає в три рази більше і не розумієш, як у них це виходить.

Життєвий успіх і реалізація в усіх сферах можливі тільки на швидкій швидкості.

«Припиніть жити так, як ніби вам залишилося 500 років» © Білл Гейтс

До речі, іноді людина щиро намагається розігнати свій ритм ранніми підйомами, спортом, жорсткої самодисципліною, але нічого не виходить. Енергія завантажить від п’янких злетів до різких падінь, коли нічого крім спустошення всередині немає.

Причини можуть бути різні, тут треба дивитися по ситуації і задавати неупереджені питання самому собі – «чому так відбувається?», Але однією з них може бути саме бажання їхати на нормальній швидкості, що не відчепивши фургон свого багаторічного мотлоху.

Генеральне прибирання життя для тих, хто віддає перевагу швидкість і зовсім нові горизонти:

Має сенс провести прибирання життя у всіх трьох вимірах: минуле, сьогодення і, не дивуйтеся, майбутньому. Так, у вашому майбутньому теж уже навалено говніще у вигляді уявлень про нього, вже вибачте, що так прямо, але його теж треба розчищати.

Я пропоную починати з сьогодення.

Воно саме предметне, тут і зараз. Повноцінне очищення поточного моменту від непотребу вже додасть вам помітною сили і свіжої енергії, а вона вам ще знадобиться.
Принцип – викинути все, що тільки можна і навіть трохи більше. Суть – поставити крапку під кожним незакритим питанням: або завершити справу, або скасувати, якщо його необхідність вже не так важлива.

Головне, прибрати зі списку справ все повисли питання.

Хочу зазначити, тут не пропонується відразу наполірував своє справжнє ака попелюшка (хоча, це корисно!) – Для початку треба навести порядок і закрити «висяки», навіть шляхом їх обнулення.

Треба прибрати завдання зі списку очікування або запустити їх у процес, якщо вони там зависли більше, ніж на кілька тижнів. Це додасть колосальний приплив нової енергії.

А тепер по докладніше.

Чим в найближчі вихідні дні займуться ті, хто, дійсно, має намір-таки зібрати нову картинку свого досвіду:

1. Викидаємо сміття

Позбавляємося від усього сміття. Для початку зі свого будинку. Викидаємо, роздаємо, відносимо до притулку. Але не за принципом, наложу в коробку, як-небудь завезу в церкву. А прям відвозимо. Нічого не залишаємо в списку «очікування».

Що таке сміття?

Це все чим ви не користуєтеся. Давайте так, все що ви не використовували протягом року (це дуже лояльно) треба прибрати-роздати-продати-викинути:

– Одяг, який ви не носите.
– Більша частина сувенірів, крім тих, які дійсно створюють затишок в інтер’єрі (на перевірку, це менша частина того, що у вас є).
– Непридатна або застаріла посуд, техніка тощо.

В повний стакан води не наллєш.
Ви самі спустошуєте свою склянку.
Скільки виллє, стільки й увіллється.

Поскупився, не дивуйтеся, що і великих змін просто буде нікуди увійти. Мені складно тут радити детально, так як у мене такої проблеми немає взагалі.

Через часті переїзди і змін місця проживання, я буквально навчилася відсівати непотрібне і розлучатися з, здавалося б, коханими, але насправді нетямущими сувенірами.
Але бачачи квартири деяких моїх знайомих, які роками, а то й десятиліттями живуть на одному місці – це ж просто музей мотлоху з минулого. Про які змінам може бути мова?

Загалом, генеральне прибирання будинку – це гра під назвою: «Наскільки я готова впустити новий досвід у свою життя».

Скільки викинете, настільки й готові.

До речі, це стосується всіх ваших просторів, включаючи робочого місця в офісі, дачі, машини, і все, що у вас ще є. Здивуйте колег – приберіть по-справжньому на своєму столі, почніть справжній процес расчехленія.

2. Викидаємо файли

Викидання сміття – це квіточки, пора викидати файли. Як багато часу проводите за комп’ютером та в мережі? Це теж ваш простір, хоч і віртуальне, воно також є частиною вашої енергії.

Ми звикли все складувати на комп’ютері. Навіщо викидати? Жорсткого диска на все вистачить.

Тут принцип такий же: очищення – це вивільнення енергії. Залишайте тільки те, що вам подобається і дорого.

Навіщо зберігати фільм, який не сподобався?

Навіщо тримати якісь старі безглузді файли?

Це все шматочок вас. Несемо з собою, розуміючи, що чим більше вантажу, тим повільніше швидкість або дамо місце новому? Розбір польотів вимагає не тільки ваш особистий, а й робочий комп’ютер, а також віртуальні акаунти: соціальні мережі, блоги, сайти.

3. Наводимо порядок, даємо речам своє місце, систематизуємо файли

Мало викинути непотріб, треба навести порядок в тому, що є.

Я ніколи не була на стороні суворої чистоти, навіть довго культивувала творчий безлад, прикриваючись своєю схильністю до мистецтва.

Зараз, я скажу так – гармонійний порядок (Не фанатичний, а систематизований – коли у речі є своє місце) – це запорука гарного й ефективного функціонування справ, особливо якщо прийшов час прискорюватися. Вам не вдасться переключити життя на нову швидкість, при повному хаосі на робочому столі і в квартирі.

4. Фільтруємо вхідну інформацію

Порядку та прибирання, також, вимагає потік вашої вхідної інформації. Взагалі, це їжа для розуму і від її якості залежить… робота вашого розуму. По-іншому не скажеш.
Інформаційна інтоксикація, чули?

Це поширений недуга, яким заражені зараз багато людей. Вони читають в мережі все підряд, нескінченно роблять перепис цитат великих людей, повністю атрофіруя здатність чути голос своєї душі.

У інформації є властивість накопичуватися, вона нікуди не йти з нашої підсвідомості, тому її треба ретельно фільтрувати.

Пускати тільки те, що є цінним і відразу запускати в реалізацію – тоді вона вчить і розвиває нас, в зворотному випадку захаращує канали, створюючи потужний інформаційний шум.

Це призводить до скоєння помилок на Шляху через неможливість розчути голос своєї душі.

Тому, сьогодні, рекомендую зробити наступне:

1. Почистити свою френдстрічку. Видалити тих френдів, читання яких вам не резонує і не надихає.

2. Почистити свої стіни. Треба видалити або приховати тих людей, чиї новини дратують. Особливо, тих, хто постить негатив зі світових подій.

3. Визначитися з набором блогів і сайтів, які ви маєте намір читати. І це в жодному разі не повинна бути стрічка за принципом «мене додали – я додам і буду читати». Ні, це повинна бути добірка тільки

тих ресурсів, які наповнюють і радують особисто вас. Її теж потрібно регулярно чистити і поповнювати новими ресурсами.

4. Доробляємо незакінчені справи або Обнуляємо їх. Важливо завершити всі справи зі списку «очікування»: або перевести їх в статус «в процесі» і реально робити і зробити, або обнулити. Краще вирішити для себе, що на цьому етапі справа закривається і я його більше не роблю, чим «носити» з собою цю ношу.
 
Ви повинні відчути зсередини, що всі ваші справи зроблені, поточні процеси в графіці, підвішеному питань не залишилося.

Це «перша швидкість передач» для того, щоб підійти до питання: «Чого я хочу від цього життя?» І рухатися до усвідомленим змін.

Створити себе заново можливо в тому випадку, якщо ви розумієте, що старий досвід вам в цьому не порадник.

Тетяна Герасименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *