Незручні ситуації на початку відносин

Початок нових відносин – це завжди азарт, метелики в животі і … багато незручних ситуацій. Напевно ви впізнаєте себе у багатьох з описаних нижче випадків. Посміхайтеся, вихід завжди є, адже любов варто зусиль!

Ви поняття не маєте, коли воно настає – підходящий час, щоб додати його на Facebook. Скільки має бути побачень? І сполохати не хочеться завчасно, і затягувати з цим теж сенсу немає, раптом він образиться. Ну і чому не напишуть чіткі рекомендації, коли саме це потрібно зробити.

Ви все ще намагаєтеся зрозуміти, що означають ці дивні його звуки під час сексу – це він від задоволення або від болю? Добре б, щоб від задоволення.
Ви хочете, але поки не наважуєтеся сказати йому про те, що дійсно вас заводить в ліжку. Може якщо спробувати направити його, але чому ж він тоді рухається в протилежному напрямку? Ну, от зараз, мабуть, саме час озвучити свої бажання.

Ви випадково посміялися над тим, що він любить. Але ви ж поняття не мали, що він колекціонує забавні статуетки, яких особисто ви вважаєте пилозбірниками в будинку. Тепер доведеться подарувати йому нову, якої немає в його колекції.

Він готує вам вечерю… з того, що ви не їсте. А він адже так старається… Думаєте, вже пізно говорити, що у вас алергія на полуницю, що ви на безвуглеводної дієті і взагалі ви веган? Краще пізно, ніж ніколи. В іншому випадку ви можете провести цей вечір в лікарні або в найшкідливішому випадку – вставляючи 2 пальця в рот над унітазом.

Ви любите проводити вихідні разом, відпочиваючи в ліжку з ним, але вам іноді дуже потрібно побути одній, тим більше купа справ накопичилася. Придумайте екстрену ситуацію, щоб відвадити коханого на цей день. Наприклад, вам терміново потрібно віднести пиріжки хворий голодної бабусі.

Ви напилися разом в перший раз. Хто знає, як він веде себе після декількох коктейлів – може він агресивний або навпаки, ласкавий і веселий. Ось і перевірите! Заодно і він вами п’яною помилується.

Ось і настав цей складний розмова «ми пара?». Ви відтягували цей момент якомога довше, але тут ваші друзі, між іншим, у розмові говорять про вас: «він же твій хлопець» або «ти ж його дівчина». Чи справді це так або ви просто витрачаєте час даремно? Ось і з’ясуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *