3 види загартовування дитини

Гартувати, щоб допомогти дитині бути здоровою, протистояти різним хворобам, простуд і боротися з зухвалими їх бактеріяміі і вірусам, дуже важливо. Але будь-який мамі важливо зрозуміти, як робити це правильно, щоб не нашкодити і не спровокувати захворювання. Адже видів загартовування чимало. Ми пропонуємо короткий огляд трьох видів загартовування дитини. Шукайте свій, і чим менша дитина, тим правильніше отримати пораду педіатра.

Обливання тренують всю імунну систему в цілому. Дитина часто хворіє? Тим більше його потрібно гартувати. Протипоказаннями є тільки температура і захворювання щитовидної залози. Існують різні системи.

Класичний метод

Обливайте ніжки карапуза поперемінно водою різної температури (то 38 ° С, то 28 ° С). Щотижня знижуйте температуру на один градус. Ефективність такого методу не дуже висока.

Холодне пляма

Під час купання в теплій воді відкрийте кран з холодною. Долічіть до десяти і закрийте. Утворився прохолодний ділянку. Запропонуйте малюкові побути в ньому, потім перебратися в теплу водичку і знову поплескати в «холодному» п’ятачку. Результат хороший.

Окативаніе холодною водою

Почніть з … себе! Стривайте під холодним душем 1-2 секунди або вилийте на себе відро води (температурою 15-18 ° С). Здорово? Крихітці теж сподобається! Після витріться. Спільна гарт дає найкращі результати: ви не будете «жаліти» крихітку, пропускаючи процедури. Адже ви на собі переконайтеся, що боятися нічого!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *