Названі шкідливі ліки, які не можна зберігати в аптечці

Названо шкідливі ліки, які не можна зберігати в аптечці. Сучасне життя не дає людині права хворіти. Скажений ритм змушує людину вести активний спосіб життя і забувати про свої болячки. Але, виявляється, не всі ліки в нашій домашній аптечці корисні.

Отже, ось 7 самих «шкідливих» і непотрібних ліків:

Аспірин

У багатьох склалася стійка думка, що коли необхідно збити температуру, нічого прекраснішого аспірину не придумаєш. Дійсно, потрапляючи в кров, аспірин сприяє зняттю спека. Але допомагає він, якщо приймати його дуже рідко. Що міститься в аспирине кислота негативно позначається на нашому шлунку і сприяє розвитку ряду захворювань.

Анальгін

Найчастіше цей лікарський засіб приймається без направлення лікаря і у величезних кількостях. Якщо прийматися він буде мало і рідко, то шкоди анальгін не нанесе, а ось постійне його застосування сприяє зниженню відповідають за імунітет лейкоцитів в крові.

Имодиум або лоперамид

Приймаючі імодіум дорослі люди цими ліками задоволені, а ось для дітей його прийом частенько закінчується трагічно. Потрапляючи в шлунок, ці ліки уповільнюють його роботу, а дитячий організм можуть паралізувати.

Мезим

Реклама говорить нам, що ці ліки сприяють поліпшенню роботи травної системи. Проте недавні дослідження говорять про те, що воно не робить ніякого ефекту, так як розчиняється в шлунку, навіть не дійшовши до кишечника.

Ліки від нежиті і кашлю

Практично всі ліки від нежиті та кашлю лише шкодять сімейному бюджету. Більшість таблеток від кашлю не більше як ментолові цукерки, а краплі для носа – вода здатна прочистити пазухи, так само, як і звичайна вода з-під крана.

Вітамінні препарати

Вітаміни, що продаються в аптеках, унаслідок гарної реклами в засобах масової інформації перетворилися на панацею практично від будь-яких хвороб. Часто приймаючий ці препарати людина завдає істотної шкоди своєму здоров’ю. А багато що продаються в аптеках препарати і зовсім не можна приймати.

Снодійні

А ось ці таблетки здатні змінити повністю життєвий цикл нашого організму. Вони змушують нас спати і ставлять людину у велику залежність від них. Так що краще їх не вживати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *