Як стати популярними?

Ви хочете, щоб вами захоплювалися, вас копіювали і цитували, словом, – ви бажаєте стати популярними? Пропонуємо поради, слідуючи яким, ви зможете досягти того, чого бажаєте!

Популярність – річ притягальна. Немає жодної людини, якій би не лестило увагу оточуючих, та до того ж ще й увага захоплене. Якщо вам набридло знаходитися в образі «сірої мишки», спробуйте змінити ситуацію і постати перед світом в образі цікавої особистості з яскравою харизмою!

Однак перед цим майте на увазі, що за популярність, так само, як і за все інше, доведеться платити. Ви готові бути в центрі уваги? Ви згодні до того, що кожен ваш крок і слово будуть тлумачитися на всі лади? Ви зможете витримати цей вантаж? Тоді – вперед!

Визначте свої сильні сторони

Бути універсальним володарем дум не вийде ні в кого. Однак у кожного з нас є щось унікальне якість, яка робить його несхожим на всіх інших. У кого-то це – здатність ємко і чітко формулювати свої думки, у кого-то – талант танцюриста або вишивальниці, у кого-то – вміння знаходити спільну мову з дітьми. Розвиваючи своє унікальне якість, ви зможете стати популярними.

Створіть суспільство однодумців

Навряд чи ви зможете блищати умінням в’язати складні вироби в суспільстві людей, байдужих до рукоділля. Або уславитися модницею зі смаком в компанії, члени якої демонстративно не цікавляться модою. Знайдіть коло людей, яких цікавить те ж, що і вас – історія, бухгалтерія, детективи. Не варто чекати миттєвого визнання, особливо якщо раніше ви не були знайомі між собою. Спочатку придивіться до своїх співрозмовників і зрозумійте, як саме ви змогли б їх вразити.

Розвивайтеся!

Для того, щоб люди почали прислухатися до вашої думки, вони повинні бути впевнені, що ви розбираєтеся в тому, про що говорите або чим займаєтеся. Досвід і знання в якихось питаннях – це те, що відрізняє лідера думок від звичайної людини. У міру того, як зростатиме ваша майстерність і знання, все більше людей будуть цікавитися вашою думкою. Тому ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Завжди вчіться і розвивайтеся.

Відповідайте за свої слова

Не виправдати довіру оточуючих можна дуже просто – просто обдуривши їх хоча б один раз. Обдурити не з злого умислу, а просто тому, що не знаєш відповіді на питання. Рано чи пізно ваш обман розкриється, і ваші ставки різко підуть вниз. Тому якщо ви не впевнені в тому, що можете дати правильну пораду або відповідь – краще промовчіть! Або пообіцяйте відповісти на питання тоді, коли вникніть в суть проблеми.

Будьте сміливою

Вам здається, що, висловивши свою думку, ви наживете собі ворогів? Можливо. Але промовчавши або поддакнув, ви ніколи не станете популярною. Ви залишитеся однією з багатьох – тієї, яка приєдналася до більшості. Сміливість у відстоюванні своєї позиції створює якісь ризики, але і дає шанс стати лідером думок. Саме до незвичайних, який вміє неординарно мислити, і прикута увага оточуючих.

Будьте готові до заздрості

Виділяючись серед оточуючих, ви незмінно залучите до себе увагу заздрісників, так уже влаштовано наше суспільство. Заздрість – зворотна сторона популярності, тому ставтеся до заздрісникам спокійно. Не витрачайте свій час і сили для з’ясування відносин з ними. Приготуйтеся до того, що багато знайомих, які підтримували вас, коли ви були в образі «сірої мишки», не приймуть вашої нової ролі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *