Навіщо потрібна участь адвоката у цивільному процесі?

Коли людина потрапляє в неприємну ситуацію або у нього трапляється нещастя, то він звертається за допомогою до адвоката. Хороший спеціаліст зможе вирішити всі конфлікти мирним шляхом і переконати суд в правоті свого підзахисного. Адвокат буде потрібен і для участі в цивільному процесі. Насамперед його просять проконсультувати з питань існуючого законодавства та перспектив звернення зі скаргами або позовами. Тоді знадобляться послуги адвоката у цивільних справах.

Дії адвоката

Коли до адвоката у цивільних справах звертаються за консультацією, він:

  • уважно слухає людини і задає навідні запитання;
  • вивчає матеріали та документи;
  • бере участь у переговорах;
  • виносить висновок на підставі закону.

Після консультації, якщо виникне така необхідність, юрист може рекомендувати укласти договір на надання таких юридичних послуг, як складання позову, претензії, представлення інтересів даної сторони в суді або просто на разовий виїзд на укладення угоди.

Ситуації

Цивільні спори можуть виникати з різних побутовим або життєвих питань. Їх бажано врегулювати в досудовому порядку, тому адвокат при цьому буде необхідний.

Житлові питання

Зараз в різних сферах можна зустріти шахраїв, які використовують необізнаність або довірливість людей. Це особливо небезпечно, коду мова йде про покупку нерухомості, отриманні спадщини, оформленні прав на будинок або квартиру. Якщо виникають хоч найменші сумніви, потрібно звернутися до адвоката за консультацією і попросити його вивчити договір купівлі-продажу майна. Одна консультація коштуватиме недорого і позбавить людину від багатьох проблем у майбутньому.

Розірвання шлюбу

При розлученні часто виникають спірні питання, які стосуються розділу майна, аліментів, зустрічей з дитиною. Адвокат зможе відстояти інтереси свого клієнта і домогтися вдалого вирішення конфлікту з вигодою для обох сторін.

Інші питання

До адвоката також часто звертаються при ДТП, коли потрібно визначити розмір збитку і винну сторону, з питань отримання боргу або майна, яке переходить у спадок. У разі якщо конфлікт не вдасться вирішити мирним шляхом участь у цивільній справі адвоката буде обов’язковим.

Юридичні питання дуже складні і вони містять безліч нюансів, які проста людина не може знати. Адвокат пояснить своєму клієнтові всі законодавчі обставини, збере потрібні докази і допоможе правильно скласти документи. Послуги адвоката коштують недешево, але професійна допомога допоможе людині уникнути багатьох неприємностей і вирішити питання на свою користь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *