Наше здоров’я і активний відпочинок

Людському організму постійно необхідна життєва енергія. Природа передбачила два джерела енергії, по-перше, це енергія, передана нам генетично від батьків, по-друге, це енергія, яку ми отримуємо, коли дихаємо. Цю енергію можна акумулювати за допомогою занять спортом на свіжому повітрі, під час прийняття корисної їжі, за допомогою активного відпочинку.

Активний відпочинок – це найефективніший спосіб отримання енергії. Він може поєднати в собі спілкування з природою, спортивні навантаження на свіжому повітрі, наповнення позитивними емоціями і спілкування з позитивно налаштованими людьми. Існує безліч видів активного відпочинку – походи, тренінги, пейнтбол (узнать цены на пейнтбол). Кожна людина може підібрати для себе той вид активного відпочинку, який йому ближче за допомогою Інтернету. На спеціалізованих сайтах, а також в інтернет-містечках, де збираються однодумці і друзі, таких як, наприклад, Городок початківців авторів “Веснянка”, ви зможете знайти потрібну інформацію про різні види відпочинку, що допоможе вам спланувати свій.

Візьмемо для прикладу водні походи на байдарках. Після того, як ви виберіть маршрут і пройдете його, ви зможете побачити своїми очима красу річки, познайомитися з історичними місцями, а також отримаєте заряд енергії від води і відчути водну стихію. Крім того, ви придбаєте навички гребли на байдарках, скинете зайву вагу, якщо такий є, і дасте навантаження своїм м’язам і емоціям.

Хорошим зарядом позитивних емоцій може стати поїздка на байдарках по Сіверському Донцю. В героїчної поемі кінця ХII століть «Слово о полку Ігоревім» описано велич Дінця, згадуються його срібні берега, теплі тумани зелені гаї. Пройшовши такий красивий маршрут, дізнавшись історію, пов’язану з цією річкою у вас, цілком можливо, виникне бажання написати і опублікувати розповідь про свої пригоди.

Ця річка дуже мальовнича, звивиста з невеликою швидкістю течії, що дозволяє взяти участь в такому водному поході навіть непідготовленій людині. Не дивлячись на свій спокійний характер, у цієї річки все-таки є перекати, невеликі пороги і бистрини. Правий берег Сіверського Дінця високий, з красивою природою, ярами і крейдяними скелями. На таких крейдяних горах (Святі гори) розташована Святогірська Успенська лавра. Сплавляючись по річці, у вас є можливість пройти дорогою життя цієї річки, коли в пустельних місцях з’являлася рослинність, тварини та перші поселення людей.

Не бійтеся активного відпочинку, адже це одна з головних складових вашого здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *