Народні способи захисту від укусів комарів

На вулиці значно потепліло і в травні починається сезон “откормкі “ голодних після зими комарів. Дорослі від комарів можуть захиститися за допомогою хімічних засобів. А що робити з маленькою дитиною? Хімічні засоби захисту від укусів комарів не дуже хочеться застосовувати…

Найбільш широко поширеними засобами від комах є фумігатори й репеленти. Репеленти – це кошти, які відлякують комах своїм запахом. Вони бувають як синтетичні (різні креми, спреї, лосьйони), так і натуральні (ефірні масла гвоздики, кориці, евкаліпта, анісу, лаванди, полину, м’яти…). Синтетичні більш ефективні, але й вони не дають стовідсоткового захисту, до того ж, не всі з них безпечні і не всі з них можна використовувати для захисту малюка.

Фумігатори володіють паралітичним дією, досить надійні і при правильному використанні загрози для людей не становлять. Щоб уберегти дитину від укусів комах, потрібно подбати про те, щоб у приміщенні, де знаходиться малюк, були встановлені протимоскітні сітки на вікнах і дверях. Перед сном, але не на всю ніч, можна користуватися фумігатором, а при необхідності вечірньої прогулянки або походу до річки, нанесіть на одяг малюка ефірне масло, запах якого не сподобається комахою: евкаліпт, кориця, гвоздика, полин, м’ята, лаванда, петрушка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *