Що сниться до проблем зі здоров’ям

Попередити хворобу можна, достатньо звернути увагу на свої сни. Що сниться до проблем зі здоров’ям?
Кожен сон – це певний знак, безглуздих сновидінь не існує. Навіть якщо вам снилися якісь уривчасті і незв’язані сюжети, напевно, це говорить про ваш емоційній напрузі, у сні передається тривога і переживання.
Сни, які передвіщають хвороби.

  1. Весільна сукня. Якщо жінці сниться сон, що вона в красивій білій весільній сукні чітко бачить своє обличчя, це може означати, що наближається хвороба. Знаючи це тлумачення, можна вжити заходів. Не обов’язково бігти в аптеку і скуповувати всі ліки, просто одягайтеся по погоді і дотримуйтесь правил особистої гігієни.
  2. Брудна вода. Буває, що уві сні людина плаває в брудній воді, саме вона віщує поява проблем зі здоров’ям. Дуже важливо у сні виплисти і більше не заходити на брудне море/річку. Якщо у сні бушує ураган і стихія, остерігайтеся серйозного захворювання.
  3. Хвороба. Часто сни не трактуються буквально, але якщо вам сниться сон, що ви захворіли, це говорить про певну душевної дисгармонії, яка може незабаром призвести до серйозних проблем. Такий сон підштовхне вас зробити якісь заходи. Наприклад, візьміть вихідний і присвятіть його собі, можливо, таким чином вам вдасться вирівняти свій емоційний фон.
  4. Бачити себе голим. Якщо ви уві сні побачили себе голим, сон віщує що у вам хвороба. Якщо вам вдалося відшукати свій одяг, значить, не все так страшно.
  5. Лабіринт. Якщо уві сні ви ходите по темному лабіринту і не можете знайти світло, рекомендуємо відповідальніше поставитися до свого здоров’я, щоб сновидіння стало віщим для вас.
  6. Ворог. Наші вороги можуть бути нам корисні, у сні вони віщують нам хвороба. Знаючи значення такого сновидіння, ми зможемо не зволікати і вжити заходів.
  7. Кров з ясен. Часом сняться сни, які до нас не мають ніякого відношення. Наприклад, якщо ви побачили, що у вас з ясен йде кров, хтось із кревних родичів захворіє, якщо ж просто він болить, значить, проблеми зі здоров’ям почнуться у когось з друзів або знайомих.

Будьте уважні до своїх снів, не пропускайте повз те, що вони нам пророкують. Але також не варто сильно зациклюватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *