Найдивніші закони життя

Напевно кожен з нас знайомий з законом підлості і вважає, що саме він стає причиною багатьох невдач: узяв парасольку, а прогноз погоди обдурив і дощу не буде, скасував всі справи, щоб раніше прийти додому, так довелося годину простояти в пробці! Але це не єдиний закон, який порушує наші плани.

Ми розповімо про топ 5 найдивніших: 

В одному з цих законів (або у всіх) ви точно дізнаєтеся себе!

Ми подумаємо

Парадокс у тому, що говорячи цю фразу, ми на 80% знаємо, що відповімо відмовою. «Ми подумаємо» – хороша форма висловлювання для того, щоб не образити людину. До того ж, така собі надія завжди краще, ніж пряме “ні!”

Це неможливо

Коли ми говоримо, що це «неможливо», значить, самі спробували і виявили, або вибрали ледачий спосіб і просто повірили на слово другу, яка це сказала. В цьому випадку краще завжди перевіряти на власному досвіді, так дані будуть самими достовірними.

Хто голосніше за всіх, той і відповідає

Згадайте, як це було в школі: достатньо було голосно сказати якусь жарт, довелося відразу виходити до дошки. Згадайте приказку: тихіше їдеш – далі будеш. Якщо ви хочете щось досягти, не кричіть про це на кожному розі, краще тихо будуйте плани і повільно, але впевнено йдіть до своєї мрії!

Двієчники завжди стають великими начальника

Адже все просто:  хто знає, той починає відразу робити, а хто не знає той починає багато говорити і вчити! А розгадка цього феномену лежить на поверхні! Справа в тому, що двієчникам потрібно було проявляти кмітливість, щоб списати, а вона часом куди важливіше, ніж одні знання.

Саме видне місце

Часто кажуть, хочеш щось заховати, поклади на самому видному місці. Парадокс, але цей закон житті завжди працює, тому що якщо ми хочемо щось знайти, завжди включаємо логіку, а деколи достатньо йти за своєю інтуїцією.

 Часом знання цих законів може помітно спростити нам життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *