Маленькі хитрощі, які дадуть вам перевагу в спілкуванні з оточуючими

Чим би ми не займалися в житті, одним з найбільш корисних навичок завжди буде вміння спілкуватися зі знайомими і незнайомими людьми. Деякі негласні правила поведінки, які полегшують взаємодію з оточуючими, відомі всім нам, хоча деколи ми не надаємо їм належного значення. Деякі хитрощі спілкування ми дуже радили б вам освоїти, щоб не вдарити в бруд обличчям в будь-якій ситуації.

Коли ви телефонуєте людині, в якому зацікавлені, не приховуйте свої емоції

Не забувайте це просте правило. Емоційність заразна. Як ви думаєте, чому відео Pharrell Williams – “Happy” набрала так багато переглядів і отримав так багато позитивних відгуків?

Радість і збудження – це те, що допомагає людям на час відволіктися від нудної повсякденності. Ніколи не забувайте це.

(Можете використовувати і зворотне. Демонструйте розчарування, коли вас хто-то засмучує, змушуючи людей пошкодувати про свою необачність).

Хочете побудувати гарні взаємини і заслужити повагу? Копіюйте рухи співрозмовника

Це досить поширений спосіб заробити повагу від особи, яка має велику вагу в суспільстві.

Наприклад, ви бачите дуже важливу персону в оточенні інших людей. Він центр уваги і їй це явно подобається. Як же вам стати таким же?

Вам потрібно з ним подружитися!

Які бувають лінгвістичні кілери успіху?

Кращий спосіб заслужити його повагу – це копіювати його рухи і загальний тон його мови. Якщо він відкритий і говорить з хвилюванням і радістю, не треба підходити до нього з похмурим обличчям і схрещеними на грудях руками, маючи намір спростувати будь-яке його слово.

Підійдіть до нього з таким же емоційним настроєм і продемонструйте йому рівно стільки ж відкритості, скільки він сам демонструє.

Коли хтось вас ображає, проігноруйте або посмійтеся над кривдником. Ніколи не втрачайте спокою. Тримайте емоції під контролем
Ненависники є завжди. Чим більше ви підгодовуєте їх почуття, тим більше вони вас ненавидять. Не втрачайте спокою. Це найкращий спосіб боротьби з кривдниками.

Стійте прямо, завжди дивіться прямо в очі і намагайтеся тримати руки в теплі

– Завжди тримайте пряму поставу і ходіть з видом природженого лідера. Це дозволить оточуючим відчути вашу впевненість у собі і вони автоматично будуть вас поважати.

– Вийміть руки з кишень. Якщо ви не знаєте, що ще можна з ними зробити, краще складіть їх на грудях. Це всяко краще, ніж тримати їх у кишенях.

– Слідкуйте, щоб ваші руки були теплими. Якщо при рукостисканні у вас тепла рука, то швидше за все ви станете бажаним об’єктом для більш близького знайомства. Радимо часто мити руки теплою водою, щоб вони завжди були теплими.

– Ви напевно чули це тисячу і один раз. Ось вам тисяча другий. Ніколи не втрачайте зоровий контакт! Втрата зорового контакту – це те ж, що і втрата впевненості. Одна невеличка хитрість при зустрічі кимось-зосередитися на кольорі очей співрозмовника і посміхатися. Очі – дзеркало душі, тому тривалий зоровий контакт покаже, що ви впевнений у собі людина.

P. S.: Але все ж іноді очі відводити потрібно, занадто пильний і довгий погляд в очі – це вже занадто моторошно.

Ефект Бенджаміна Франкліна

Ефект Бенджаміна Франкліна – це приголомшлива знахідка психологів.

Людина швидше за все зробить послугу тій людині, якій він вже надавав послугу до цього, а не того, хто сам надав йому послугу. Також як і людина, нашкодила іншому, швидше буде готовий нашкодити ще раз, ніж сама жертва відплатити тим же.

Ця знахідка здається неймовірною, чи не правда? Ви можете це використати, попросивши когось надати вам маленьку послугу, після чого попросивши те, чого вам дійсно треба. Ця людина швидше за все погодиться надати вам цю маленьку послугу, а завдяки когнітивного дисонансу його мозок розсудить, що ви подобаєтеся йому досить сильно, щоб виконати будь-яку вашу послугу взагалі. Іноді цю хитрість називають “нога в дверях”.

Не бійтеся доторкнутися до співрозмовника

Дотик до плеча або коліну іншої людини сприяє утворенню емоційної і фізичної зв’язку. Особливо добре це працює в моменти сміху, радості і хвилювання. Якщо ви відчуваєте себе незатишно доторкаючись до інших людей, то переконайте свій мозок в зворотному, дотримуючись пункту 12.

Лайфхак двері в обличчя

Цей ефект є протилежним ефектом Бенжаміна Франкліна. Попросіть про який-небудь неймовірно великої і складної послугу, яка швидше за все не буде задоволена. А потім вже попросіть те, що ви хотіли з самого початку. Людина швидше за все погодиться надати вам цю послугу.

Оформляйте запит питання

Ніхто не любить відчувати, що його змушують робити те, чого він не хоче. Акуратно формулюючи своє прохання, ви можете обставити все так, як ніби ваша жертва сама прийшла до такого рішення.

Бездомні люди, які кажуть “якщо хочете, то пожертвуйте”, зазвичай отримують більше грошей, ніж ті, що їх просто просять. Те ж саме правило працює і з музичними групами, які пропонують вам заплатити, але тільки якщо ви хочете, за свою музику. Вони знають, що ви вільно можете безкоштовно завантажити всю їхню музику з Інтернету, тому вони пропонують вам заплатити рівно стільки, скільки ви вважаєте за потрібне.

Трохи більш агресивна техніка теж може допускатися в окремих випадках

Це класична торгова маніпуляція, яка може бути використана в багатьох ситуаціях. Замість того щоб запитувати людини, чи хоче він щось зробити, просто прийміть як даність, що він уже згоден. Звичайно, ви не можете нікого змусити що-небудь робити, але правильний питання може підштовхнути їх в напрямку правильного рішення: “Ви хочете пожертвувати 5 або 10 доларів?”

Тепер, замість того, щоб людина просто сказав так чи ні, йому доведеться активно відмовлятися від виконання вашого прохання як жалюгідний нехочуха.

Якщо ви працюєте в барі або будь-якому іншому закладі, де доводиться працювати безпосередньо з клієнтами…

Повісьте дзеркало прямо за спиною. Коли до вас буде наближатися розгніваний клієнт і побачить своє відображення в дзеркалі, він, швидше за все, заспокоїться. Ніхто не любить виглядати погано.

Жувальна гумка допоможе подолати нервозність

З точки зору еволюції, наш мозок думає, що коли ми їмо, ми знаходимося поза небезпекою, тому жування допомагає заспокоїти хворі нерви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *