Майкл Шрив: Як я заробив свій перший мільйон?

Якщо і є універсальний рецепт для заробітку мільйона доларів, то це черговий спосіб виманити ваші гроші, вважає Майкл Шрив, автор 36 книг і засновник компанії шоколадних цукерок, агентства з управління репутаційними ризиками бізнесу з продажу футболок, агентства інтернет-реклами і багато чого ще. Rusbase публікує історію 29-річного бізнесмена, який знає, що шлях до мільйону — справа не легка.

Мені знадобилося 29 років, щоб заробити свій $1 000 000. Ціле життя.

Як би я не хотів надати вам покрокову інструкцію про те, як зробити перший мільйон доларів. Я не можу. Не сумніваюся, що знайдеться достатньо жадібних/непорядних людей, готових забрати ваші гроші взамін на план про те, «Як заробити $1 000 000». Крім того, мій шлях до мільйону явно виявиться вам не до вподоби.

Він виявився зовсім нелегким.

Як заробити $ 1 000 000: Хардкорний спосіб

Крок №1. Пробуємо всі

Якщо ви такий же, як я, і зовсім не вмієте приймати рішення, то цей спосіб не підійде. Спробуйте що-небудь інше, і нехай результати вирішать за вас.

Навіть якщо Ви витратите багато на маркетингове дослідження, воно не повідомить вам нічого важливого. Для того щоб приймати дієві рішення в бізнесі, потрібно керуватися достовірними даними. Ви можете купити їх (за тисячу-другу доларів) або провести активне дослідження самостійно. Діючи.

Останнє набагато ефективніше (і дешевше).

  • «Чи буде цей заголовок залучати користувачів на мою ефективну сторінку?»
  • Запустіть на неї трафік і з’ясуйте.
  • «Буде написана мною книга добре продаватися?»
  • Опублікуйте, випустіть на ринок і подивіться.
  • «Приверне цей пост у блозі клієнтів моєї мрії? Прочитає його хто-небудь?»

Перевірте і дізнаєтеся.

Я відкрив компанію шоколадних цукерок, SEO-фірму з системою pay-for-performance, агентство з управління репутаційними ризиками, компанію з інформаційного маркетингу, бізнес з продажу футболок, повномасштабне агентство інтернет-реклами, блог про здоров’я, агентство копірайтингу, створив сім вигаданих літературних псевдонімів і один невигаданий.

З усього перерахованого вище не вистрілила нічого, крім трьох проектів (Їх я теж збираюся закинути).

Я написав 36 книг, найняв і звільнив 47 осіб, сколотив і втратив, і знову розбагатів, і так два рази. Я збирав, а потім урізав, знову збирав і скорочував штат в одній і тій же компанії як мінімум п’ять разів у минулому році.

Я запускав рекламу на Facebook, Twitter, Youtube, купував рекламну розсилку, писав контент, пробував себе в SEO, і так далі і тому подібне.

Я не чекаю того моменту, поки наважуся. Я просто роблю.

Якщо у мене є ідея для книги, я не розмірковую про її написанні, я пишу її.

Якщо ви досі читаєте цю статтю, значить, у вас в голові блукають ідеї, які потрібно реалізувати. Треба перевіряти всі в дії. Отримувати достовірні дані. Припиніть тішитися думкою про те, що можете передбачити майбутнє. Ви не можете. Замість цього, перепробує всі можливі варіанти.

Крок №2. Перестаньте скиглити і почніть працювати для людей

Займатися улюбленою справою — найжахливіший спосіб заробити $1 000 000.

Незважаючи на заяложений штамп про те, що «багаті хлопці завжди холоднокровні і розважливі», зацикленість на собі — головна перешкода на шляху до першого мільйону доларів. «Але я люблю свою справу!» — непереконливий аргумент для того, щоб гроші попливли вам в руки. Всім плювати на те, що ви любите. Скільки б ви про це не твітили.

Людям важливо тільки те, що ви для них робите.

Це не означає, що всі люди сволочі (а вони такі). Це означає, що вони так само, як і ви, зосереджені на собі. Їх власний світ для них першорядне. Використовуйте це знання в своїх цілях. Придумуйте для інших. Робіть для інших. Працюйте для людей.

Хочете отримувати $126, 458, 95 в місяць за письменницьку працю?

Тоді перестаньте писати книги для себе, почніть писати книги для своєї аудиторії.

Ваш банківський рахунок безпосередньо відображає ту користь, яку ви приносите людям на ринку. Як у загальному плані, так і на рівні кожної людини окремо. Але це не так легко…

Я ненавиджу писати. У дитинстві я пообіцяв собі, що ніколи, ні за яких обставин не буду працювати, невідривно сидячи за столом. Сьогодні я проводжу по 12-14 годин в день, сидячи в кімнаті без вікон і набираючи текст перед екраном монітора. Однак саме письменницькою працею я приношу користь людям. Чи я досяг у письменстві таких висот, щоб мені за це платили.

Але… Служити людям — непросто. Здебільшого, всі вони невдячні, негативно налаштовані скнари. Вони постійно вимагають більшого. Вам доведеться працювати годинами, щоб вони були задоволені. Не завжди ви будете отримувати від цього задоволення. Іноді доведеться працювати за ідею. Пройдіть через цей етап. Я пройшов.

Якщо Ви вважаєте, що створюють щось для аудиторії, а не для себе, тільки люди мистецтва від безвиході… то не скаржтеся на те, що Ваш продукт ніхто не купує (щось не так з вашими уявленнями про мистецтво)

Знайдіть відповідний Вам спосіб служити людям. Не нийте, робіть. Доведеться довго чекати до тих пір, поки вам заплатять.

Можете пошукати себе в різних сферах. Я пошукав. Виявилося, що я не можу заробляти вибудовуванням ділових зв’язків. Я ненавиджу холодні дзвінки, не переношу додзвонюватися до клієнтів, коли вони в офлайні. Я не можу нормально заснути, якщо змушений продавати інформацію про продукт.

Може бути, у вас добре вийде. Суть полягає в тому, щоб знайти те, чим ви можете бути корисні для людей, і робити це на всі сто. Навіть якщо доводиться несолодко.

Крок №3. Задати собі планку

Не здавайтеся. Ніколи. Оберіть щось одне і не кидайте справу, поки не виконаєте його до кінця.

Це мій другий пост на Medium. Перший зібрав нуль переглядів. Я буду писати на Medium до тих пір, поки не отримаю 1000000 переглядів. Керуючись принципом не «якщо не отримаю», а принципом «поки не отримаю».

Скільки часу піде на це?

Хто знає.

Якщо цього не станеться?

Що якщо станеться? Досягти рубежу в мільйон переглядів — це одна перемога. Істиною ж метою є майстерність.

Навіть якщо у мене не виходить зараз, то вийде в майбутньому. У цьому ідея.

Правдива історія: сам по собі $1 000 000 нікчемний

Спочатку на вас накинеться держава і забере половину грошей. Вашим бухгалтерам, адвокатам, фінансовим менеджерам теж дістанеться частина заробленого. Є кредит? Відразу погасіть всі борги, інакше в майбутньому вони з’їдять велику частину вашого бюджету.

Припустимо, вам пощастило, і у вас залишилося $ 400 тисяч від мільйона. Не дуже-то багато виходить.

Мені 29. Я не можу кинути роботу з 400 тисячами доларів у кишені. Раніше Я змушений працювати не покладаючи рук. Мільйон доларів не купив мені довгоочікуваної свободи. Якщо я захочу купити собі другий будинок, то c $400 000 далеко не заїдеш, особливо в Портленді. Особливо з дітьми.

Пригнічує… якщо вас турбують тільки гроші, мене — ні. Мільйон доларів – це всього лише цифра. Відчутний спосіб виміряти успіх.

Неважливо, чи заробляєте ви в підсумку $1 000 000. Суть не в цьому. Коли ви встановлюєте собі планку, то вимальовується два варіанти розвитку подій:

А. Ви досягаєте тих показників, які собі встановили. Досягаєте мети і отримуєте додаткові переваги.

Або

B. Ви вмираєте, так і не подолавши рубіж. Мета не досягнута, але ви отримуєте заохочувальну премію у вигляді додаткових бонусів.

Є альтернатива цьому:

Ви занадто рано здаєтеся. Не досягаєте мети, втрачаєте довгий список додаткових бонусів, які чекали вас на шляху.

Що ще залишається? Грати у відеоігри?

Крок №4. Не слідуйте цій раді

Це найважливіший крок. Викиньте з голови всі, що ви зараз прочитали, і сформуйте свою стратегію. Вам доведеться це зробити, якщо хочете мільйон доларів.

Немає ніякого унікального рецепту, інструкції «Як заробити мільйон», карти захованих скарбів. Сто чоловік з прочитали цю статтю спробують його заробити, і, можливо, в одного з них вийде. Можливо. Але мало кому вдасться це багатство утримати.

Набила оскоминку приказка про те, що «головне — не перемога, а участь», насправді працює.

Ризикніть і заробити $1 000 000. У вас є на це право. Тільки будьте готові до того, що на шляху до мільйона з вами відбудеться безліч приємних речей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *