Чому чоловіки люблять дивитися на жіночі сідниці?

Не секрет, що чоловіки люблять дивитися на жінок з опуклими сідницями. Вчені-психологи пояснили цей факт науково – з точки зору еволюції, і опублікували дослідження в журналі Evolution and Human Behavior: чому чоловіки люблять дивитися на жіночі сідниці?
Як вчені це визначили? Вони розділили своє дослідження на два етапи. Спочатку вони попросили 100 чоловіків оцінити привабливість повернених в профіль жіночих силуетів, які відрізнялися один від одного ступенем прогнутости в поперековому відділі хребта, і відповідно, опуклістю сідниць. Найбільше чоловікам сподобалися ті силуети, у яких хребет прогинався під кутом 45,5 градуси.

Потім дослідники намагалися зрозуміти, чому чоловіки роблять такий вибір – справа в прогині попереку або більше пишному вигляді жінок ззаду? Приблизно 200 чоловікам показували групи зображень жіночих фігур з різним розміром сідниць, в частині яких був присутній той самий оптимальний кут прогину поперекового відділу хребта. Чоловіки все одно обирали жінок з опуклими сідницями, причому розмір був не так вже важливий.

Історично жінки з такою будовою тіла мали більше шансів на благополучні вагітності і пологи. У зв’язку з цим чоловіки могли розраховувати на більшу кількість спадкоємців. Психологічно таке ставлення зберігається в підсвідомості чоловіків до цих пір.

Сідниці завжди вважалися самим проблемним місцем жіночої фігури завдяки своїй генетичній схильності до накопичення жирових відкладень. З ними складно впоратися і доводитися використовувати ефективні вправи для сідниць, які не тільки сприяють спалюванню жиру, але і тренують м’язи.

Які ж вправи для сідниць краще робити?

Присідання

Чому чоловіки люблять дивитися на жіночі сідниці?

Найефективніше з безлічі – глибокі присідання зі штангою на плечах. Під час присідань ікри ніг повинні упиватися в біцепси стегон, а п’яти гойдалися сідниць. Але особливості скелета деяких жінок не дозволяють їм робити цю вправу.

Полумостик

Чому чоловіки люблять дивитися на жіночі сідниці?

Дана вправа досить легко виконувати, але, незважаючи на це, з його допомогою дуже добре зміцнюють великі сідничні м’язи і задня частина ніг. Вихідне положення – лягайте на спину, ноги зігніть в колінах, руки покладіть вздовж тіла, або їх можна покласти за голову. З цього положення піднімайте таз, відривайте від підлоги поперек, плечі і спину до тих пір, поки верхня частина корпусу не утворює разом з ногами одну лінію, після чого – опускайтеся у вихідне положення.

Випади

Чому чоловіки люблять дивитися на жіночі сідниці?

Встати потрібно прямо, руки покласти на талію. Правою ногою робите крок вперед і повільно сідаєте. В цей час коліном лівої ноги потрібно практично доторкнутися до підлоги. Поміняйте Ноги. Це вправа опрацьовує задню частину стегна, сідничний м’яз. При цьому розтягується передня поверхня стегна (чотириголові м’язи). Якщо вправа виконується правильно, то в передній поверхні стегна відчувається натяг.

Настільний теніс

Чому чоловіки люблять дивитися на жіночі сідниці?

Так-так, ви не помилилися. Під час гри в пінг-понг ми тренуємо м’язи талії, попереку і сідниць, завдяки динамічності гри, швидкості і безлічі рухів. На відміну від силових вправ, граючи в пінг-понг, ви не ризикуєте наростити м’язову масу, а тільки натренуєте м’язи, зробивши їх більш підтягнутими і пружними.

Також будуть ефективними махи ногами в різних варіаціях, напівприсідання, підйоми на одній нозі, біг, велосипед і просто ходьба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *