Кілька простих порад чоловікам, які допоможуть втратити кохану жінку раз і назавжди

«Любов – найбільша річ у житті» Пабло Пікассо

З ходом часу стиль живопису Пікассо змінювався – і кожне таке зміна можна приурочити до нової фази його життя. Його синьо-зелений період наступив після самогубства його друга Карлоса Касагемоса, арожевий період збігся з любов’ю до богемної артистці Фернанде Олів’є.
Коли справа доходить до творіння власного життя, всі ми стаємо артистами, але хоча ми знаємо, що любов найбільший дар, який ми здатні вручити комусь чи отримати від нього, з часом вона починає згасати. Уміння пронести її крізь усі негаразди життя, що не загасивши її полум’я – ось те мистецтво, якому всім нам варто було б повчитися.

Після того, як ваше обличчя і голос віддрукуються в серце жінки, витравити їх звідти не так-то просто, і часто завдяки цьому вони залишаються нам вірні куди довше, ніж ми того заслуговуємо. Всі ми бачили подібні відносини – як правило, мовчки хитаючи головою і бажаючи, щоб ця недурна і симпатична жінка кинула, нарешті, того козла раз і назавжди.

І хоча більша частина жінок не готові відмовитися від своєї любові, не спробувавши хоча б врятувати цей потопаючий корабель, є кілька простих способів втратити кохану жінку раз і назавжди:

1. Забудьте про всякі дрібниці, на зразок того, щоб взяти її за руку або заглянути їй в очі

Часто жінки закохуються в, здавалося б, абсолютно незначні дрібниці. Надивившись романтичних фільмів, можна подумати, що шлях до жіночого серця лежить через грандіозні вчинки, здійснені з театральним розмахом, але на ділі дрібниць куди простіше проникнути в її душу і залишитися там. Просто взявши її за руку – так, без усякої причини – або заглянувши в очі під час розмови, можуть дати їй зрозуміти, що вона вам дійсно не байдужа. Дотик до її волосся, ваше безроздільне увагу під час розмови і поцілунок на ніч – ось ті щасливі моменти, які вона буде витягувати з пам’яті, коли вас не буде поруч. Всі ми знаємо, що найшвидший спосіб убити любов – почати сприймати її, як належне, і якщо ви вирішили стати на цей шлях, що веде в прірву – почніть з відмови від усіх «дрібниць», які стільки значать для вашої коханої людини. Встаньте разом з нею на цей шлях – і вона на ньому залишиться недовго.

Якщо, ви чоловік і не можете стати господарем у власній хаті, ми вам порекомендуємо декілька порад і правил.

2. Не задавайте їй питань, і вже тим більше, не намагайтеся дізнатися її краще

Ну так, досить і того, що вона досить гарна, щоб вас залучити. Дійсно, навіщо вам знати про неї щось ще? Та ось тільки варто їй зрозуміти, що ви насправді нітрохи її не знаєте, зовсім не розумієте, і не розділили з нею жодного секрету, вона зрозуміє, що повністю вам байдужа, і піде від вас – не зараз, так пізніше. Так, якийсь час ви зможете утримати її поруч постійними компліментами її красі, але жінки розумні, і рано чи пізно вона розгледить таящуюся за компліментами порожнечу. Так, їй важливо знати, що вона приваблює вас фізично, але якщо вас приваблює в ній тільки це, ніж ви краще за всіх інших, що зустрілися на її шляху? А адже для них в її серці не знайшлося місця.

3. Не слухайте її, а ще краще – в той момент, коли вона вирішить поділитися з вами найпотаємнішим, постійно перебивайте, поправляйте її і сипте направо і наліво способами вирішення її проблем

Здавна жінки вирішували свої проблеми і заспокоювали нерви за допомогою розмов по душах з тими, хто готовий їх вислухати. Якщо ви відмовитеся це робити, вона почне розмовляти все швидше і швидше, повторювати себе знову і знову, її слова будуть все емоційніше, і одного разу вона просто перестане намагатися щось вам розповісти. І ця тиша стане для вас вірною ознакою того, що навіть якщо вона все ще сидить поруч з вами, душею і серцем вона вже не тут.

4. Даже не смійте дозволяти їй стати вам ближче

Як тільки вона почне задавати вам навідні питання і питати про наміри – ощетіньтесь, немов їжак. Навіть не думайте згадувати про те, що багато жінок, обпікшись на молоці, тепер дмухають і на воду. Коли жінка починає по-справжньому закохуватися, найчастіше вона відступає на півкроку і обережно перевіряє ваші слова, вчинки і мотиви, щоб переконатися, що ви дійсно той самий, єдиний. І неважливо, скільки ви разом – місяць, рік, десяток років – вона ніколи не перестане вас відчувати. І якщо ви хочете, щоб вона залишилася з вами, ви будете дозволяти їй це робити. І якщо вона задає незручні питання і відчуває вашу любов на міцність – знайте, справа не в вас, а в тому, що вона хоче стати до вас ще ближче.

5. Вважайте будь-яку застереження особистою образою, і ведіть себе з нею, немов з ворогом

Усім нам траплялося помилитися, у всіх нас є свої страхи і слабкості, але якщо ви не залікувати свої душевні рани, то, швидше за все, будете вибухати потоком гніву у відповідь навіть на самі безневинні репліки, шукаючи в них прихований – і завжди найгірший – сенс . Так що вперед, замість того, щоб спробувати розібратися зі своїм негативом, вихлюпують його на кохану людину так, наче він – ваш ворог, кожне слово якого спрямоване на те, щоб образити і принизити вашу гідність. Поступайте саме так, і незабаром ви позбудетеся від цього «ворога».

6. Не вважайте її особливою, і не дозволяйте їй навіть подумати про те, що вона – ваша жінка

Це ж дуже важливо – ні в чому себе не обмежувати, правда? Ну, так і не обмежуйте – щоденно і відкрито фліртуйте з іншими жінками, і намагайтеся, щоб з коханою людиною вас пов’язував хіба що регулярний секс. Інтим – щось, що пов’язує лише двох, те, чим не поділишся з оточуючими, погляд в саму душу коханої людини. Так до чого ж так себе пов’язувати? Фліртуйте в соціальних мережах, розсилайте подругам грайливі SMS-ки, загалом, зробіть так, щоб з коханою людиною вас не пов’язувало абсолютно нічого особливого – тільки секс час від часу. З часом вона неодмінно перетвориться просто в ще одну подружку, яка колись була не проти з вами переспати.

7. Зробіть секс єдиним виразом вашої любові

Припиняйте цілувати її просто так. Робіть це лише тоді, коли хочете залізти їй під спідницю – щоб вона знала, що якщо вона не в настрої, то на поцілунок можна і не відповідати. Чи не обіймайте її за межами спальні, і забудьте про те, щоб щоденно фліртувати з нею і спокушати її, як ви робили це раніше – зате завжди чекайте від неї палкої пристрасті в ліжку.

8. Перестаньте жартувати і змушувати її сміятися

Часто саме гумор є тим клеєм, що в кінцевому рахунку утримує пари разом. Так що почніть вести себе гранично серйозно і сприймайте будь-яку жартома – так навіть натяк на неї – як дурість і дитячість. Старанно ігноруйте всі забавні дрібниці, які можуть змусити вас обох посміхнутися – найкраще це робити, намагаючись бувати поруч з нею якомога рідше. Замість того, щоб приділяти час коханій людині і сміятися над його жартами, займіться чимось по-справжньому для вас важливим – і з часом вона здасться і піде, дозволивши вам цілком віддатися потрібним, важливим, а найголовніше – серйозних справ.

9. Проводячи з нею час, не відривайте погляду від телефону

Пам’ятайте – ваш вільний час і увагу куди важливіше, ніж її час і увагу. Знайте, ваша улюблена жінка буде дуже рада тихо сидіти навпроти вас і дивитися, як ви відповідаєте на дуже важливі SMS-ки і робите дзвінки, які просто не можуть почекати до завтра. Не забувайте – вона не дозволяє собі робити те ж саме просто тому, що у неї немає ніяких важливих справ. Продовжуйте в тому ж дусі, і рано чи пізно вона залишить вас наодинці з вашим телефоном. Назавжди.

У багатьох стародавніх текстах автори обмежували списки важливих речей цифрою 9. Мабуть, я піду їх прикладу. У будь-якому мистецтві настає час, коли пора припиняти думати про те, що ж все-таки ти хочеш створити, і починати вже творити. На жаль, багато хто з нас вважають, що в любові досить прикласти зусилля на самому початку, а після пустити все на самоплив, забуваючи, що в любові, як і в будь-якому мистецтві, необхідно постійно практикуватися. Зате вже щоденна практика дозволить нам перетворити нашу любов в справжній шедевр, яким можна буде милуватися вічно.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *