Джон Ассараф – Ваше життя стає тим, у що Ви найбільше вірите

Лауреати Нобелівської премії в галузі фізики довели, що, поза всяких сумнівів, фізичний світ – це єдиний океан енергії, який виникає і через мілісекунди зникає, пульсуючи знову і знову.

Немає нічого суцільного і твердого. Такий світ квантової фізики.

Доведено, що тільки думка дозволяє нам зібрати і утримати разом ті «об’єкти», які ми бачимо в цьому постійно мінливому полі енергії.

Так чому ж ми бачимо людину, а не миготливий згусток енергії?

Уявіть собі котушку з фільмом.

Фільм – це набір кадрів з частотою приблизно 24 кадру в секунду. Кадри розділені інтервалом часу. Однак, завдяки швидкості, з якою один кадр змінює інший, виникає обман зору, і ми думаємо, що бачимо безперервне і рухоме зображення.

Тепер згадайте про телебачення.

Електронно-променева трубка телевізора – це просто трубка з безліччю електронів, які вдаряються об екран певним чином і створюють тим самим ілюзію форми і рухи.
Ось чим є всі об’єкти в будь-якому випадку. У вас є 5 фізичних почуттів (зір, слух, дотик, нюх і смак). Кожне з цих почуттів має певний спектр (наприклад, собака чує звук в іншому діапазоні, ніж ви; змія бачить світло в іншому спектрі, ніж ви, і так далі).

Інакше кажучи, ваш набір почуттів сприймає навколишнє море енергії з певною обмеженою точки зору і, виходячи з цього, будує зображення. Це не повна, і зовсім не точна картина. Це – всього лише інтерпретація. Всі наші інтерпретації засновані виключно на «внутрішньої карті» реальності, що сформувалася у нас, а не на об’єктивній істині. Наша «карта» – це результат накопиченого протягом життя досвіду. Наші думки пов’язані з цією невидимою енергією, і вони визначають те, що формує ця енергія. Думки буквально перебирають всесвіт частинка за частинкою з тим, щоб створити фізичне життя.

Озирніться навколо. Все, що ви бачите в нашому фізичному світі, почалося як ідея, – ідея, яка росла в міру того, як нею ділилися і висловлювали, поки не виросла достатньо, щоб через кілька етапів стати фізичним об’єктом.

Ви буквально стаєте тим, про що найбільше думаєте. Ваше життя стає тим, у що ви найбільше вірите. Світ – це в буквальному сенсі слова ваше дзеркало, яке дозволяє вам випробувати у фізичному плані те, що ви вважаєте істиною для себе… поки ви не зміните точку зору.

Квантова фізика демонструє нам, що навколишній світ – це не щось жорстке і незмінне, як могло б здатися. Навпаки, це щось безупинно мінливий, побудоване на наших індивідуальних і колективних думках.

Те, що ми вважаємо істинним, насправді – ілюзія, майже цирковий трюк. На щастя, ми вже почали розкривати цю ілюзію і, найголовніше, шукати можливості змінити її.

З чого складається ваше тіло? Людське тіло складається з дев’яти систем, включаючи кровообіг, травлення, ендокринну систему, м’язову, нервову, репродуктивну, дихальну, скелетную системи і сечові шляхи.

А з чого складаються вони?
З тканин і органів.
З чого складаються тканини і органи?
З клітин.
З чого складаються клітини?
З молекул.
З чого складаються молекули?
З атомів.
З чого складаються атоми?
З субатомних частинок.
З чого складаються субатомні частинки?
З енергії!

Ви і я – це чиста енергія-світло в її найбільш прекрасному і розумному втіленні. Енергія, постійно мінлива під поверхнею, але – під контролем вашого могутнього інтелекту. Ви – це одне велике зіркове і могутнє Людське Істота.

Якби ви могли побачити себе під потужним електронним мікроскопом і проводити інші експерименти над собою, ви б переконалися в тому, що перебуваєте з згустку постійно мінливій енергії у вигляді електронів, нейтронів, фотонів і так далі.

Так само – і все, що вас оточує. Квантова фізика говорить нам, що саме акт спостереження об’єкта змушує його бути там і таким, де і яким ми його бачимо. Об’єкт не існує незалежно від свого спостерігача! Так що, як бачите, ваші спостереження, вашу увагу до чого-небудь, і ваш намір, буквально створює даний об’єкт.

Це доведено наукою. Ваш світ складається з духу, розуму і тіла. Кожен з цих трьох елементів, дух, розум і тіло, виконує функцію, яка є унікальною для нього і не доступна для інших. Те, що бачать ваші очі і відчуває ваше тіло – це фізичний світ, який ми будемо називати Тіло. Тіло – це ефект, створений з причини.

Дана причина – це Думка. Тіло не може створювати. Воно може тільки відчувати і бути відчутним… в цьому його унікальна функція. Думка не може відчувати… вона може тільки вигадувати, створювати і пояснювати. Їй необхідний світ відносності (фізичний світ, Тіло), щоб відчувати саму себе.

Дух є Все Суще, те, що дає Життя Думки і Тілу. Тіло не має влади створювати, хоча і дарує таку ілюзію. Ця ілюзія є причиною безлічі розчарувань. Тіло – це просто результат, і не в його владі стати причиною або створити щось.

Ключовим у всій цій інформації є можливість для вас навчитися бачити Всесвіт інакше, для того щоб дати втілення всього, що є вашим істинним бажанням.

© John Assaraf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *