Доля людини залежить від ходи

Щодня на вулицях можна зустріти людей, які мають абсолютно різну ходу, незалежно від віку.

У більшості випадків, обставини і настрій впливають на те, як ходить чоловік, проте, це далеко не всі фактори, які приймають участь в даному процесі. Відзначається, що фахівці з Канади встановили важливість ходи в долі кожного з нас. На думку науковців, від того з яким ентузіазмом, швидкістю і манерою ходіння живе людина, залежить психологічне здоров’я і загальний стан.

В дослідженні були задіяні звичайні люди, яких учені розділили на дві групи. В ході експерименту добровольців просили по-різному рухатися, зокрема одних респондентів вивчали на основі депресивних поз, а інших на основі щасливих поз. Підсумки проведених випробувань показали, що особистості, що роблять крок у щасливій позі, були більш позитивними і активними, чого не можна сказати про тих, хто крокував в депресивній позі.

Крім того, учасники, що рухаються в депресивній формі, відчували себе ще більш нещасними і скаржилися на відсутність настрою. Вчені стверджують, що хода впливає як на самопочуття, так і на загальний стан людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *