Діти, що говорять на двох мовах, бачать світ інакше?

Вчені завжди відзначали той факт, що вивчення іноземних мов благотворно відбивається на розумовому розвитку людини. Вчені з Університету Конкордія припустили, що діти, які розмовляють двома мовами, можуть інтелектуально відрізнятися від своїх однолітків, які знають тільки одну мову.

В ході проведеного експерименту, в якому взяло участь 48 дітей у віці від 5-6 років, вченим вдалося встановити, що білінгви (діти, які розмовляють двома мовами) відрізняються своїм сприйняттям навколишнього світу.

Суть експерименту зводилася до того, що вчені розповіли дітям спочатку про дітей народжених англійцями, але виросли в сім’ях італійців. Потім вчені розповіли про качат, вирощених собаками. Після цього наукові співробітники запитали дітей, якою мовою будуть говорити діти і як будуть себе вести каченята.

Дізнайтесь про навчання математики в ранньому віці вашої дитини? Це було б корисно чи не корисно для інтелекту вашої дитини?

Вражає те, що діти, які говорять однією мовою неправильно відповіли на запитання щодо дітей, народжених англійцями, але усиновлених італійцями. Разом з тим, вони правильно припустили, що каченята, вирощені серед собак, які не будуть гавкати.

Діти білінгви частіше відповідали, що каченята жили серед собак зможуть навчитися вести себе, як собаки. Разом з тим вони правильно припустити, що діти-англійці все ж будуть розмовляти італійською, якщо будуть жити в італійській родині.

Вчені зробили висновок, що діти-білінгви часто плутають спадкове і купується. У кінцевому підсумку це дуже добре, так як вони мають більш широке сприйняття, звільнені від стереотипного мислення і набагато краще навчаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *